Reklama
Polecamy


Reklama

Magdalena Narożna z córką u fryzjera. Efekt? Wyglądają jak hollywoodzkie gwiazdy!

2020-08-24T07:25:00+02:00 Magdalena Narożna z córką u fryzjera. Efekt? Wyglądają jak hollywoodzkie gwiazdy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/jaka-matka-taka-corka-magda-narozna-publikuje-zdumiewajacy-material-1597918739.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

Dla Magdy Narożnej, z pewnością najważniejszą i najbliższa osobą w życiu jest jej córka, Gabrysia

Reklama

U gwiazd disco polo, muzyka jest na bardzo wyjątkowym miejscu. To nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja j realizowanie samego siebie i swoich pomysłów.

Zobacz również: Wokalistka disco polo w mega ponętnym stroju idealnym do sypialni! Wygląda oszałamiająco!

Oprócz artystycznych aspektów, dla wykonawców muzyki tanecznej szalenie istotna jest rodzina. Najbliższe osoby, które nadają prawdziwy sens istnieniu, a w chwilach gorszych, są nieocenionym wsparciem. Dla Magdy Narożnej, z pewnością najważniejszą i najbliższa osobą w życiu jest jej córka, Gabrysia.

Artystka wraz z ukochaną pociechą, spędza bardzo wiele czasu i na każdym kroku widać, że czują się znakomicie w swoim towarzystwie. Na profilu piosenkarki, pojawiła się kolejna relacja, ze wspólnie spędzonych chwil. Dziewczyny tym razem wybrały się do fryzjera, a efekty mogliśmy podziwiać tuż po planowanym zabiegu.

Zarówno Magda, jak i Gabrysia, wyglądają świetnie, a najbardziej w oko wpada zbliżona uroda obu gwiazd. Córka Narożnych, to z pewnością ogromny potencjał na wielką gwiazdorską karierę. My będziemy się uważnie przyglądać jej szybkiemu rozwojowi, a Was odsyłamy do zdjęć Magdy i jej zdolnej córki.

Zobacz również: Sławomir i Kajra na oczach wielomilionowej widowni telewizji Polsat! Artyści skradną wielkie show?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  2. Nowość od zespołu disco polo! Weselni Dj’e już to mają na swoich playlistach.
  3. Niesamowity talent Artysty disco polo! Gwazdor zbiera coraz więcej pochwał!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.