2025-03-09T12:31:00+01:00 Magdalena Narożna w „Tańcu z Gwiazdami” i drugi odcinek już dziś! Czy odpadnie z programu? Magdalena Narożna z „Pięknych i Młodych” w „Tańcu z Gwiazdami”! Jak poradzi sobie w kolejnym odcinku? Zobacz, czy uda jej się poprawić wynik! https://disco-polo.info/uploads/news/magdalena-narozna-w-tancu-z-gwiazdami-i-drugi-odcinek-juz-dzis-czy-odpadnie-z-programujpg.jpg Disco-Polo.info

Magdalena Narożna w „Tańcu z Gwiazdami” i drugi odcinek już dziś! Czy odpadnie z programu?


Autor: Goliat, 09 Marzec 2025  12:31
Źródło zdjęć: AKPA

Magdalena Narożna z „Pięknych i Młodych” w „Tańcu z Gwiazdami”! Jak poradzi sobie w kolejnym odcinku? Zobacz, czy uda jej się poprawić wynik!

Magdalena Narożna w „Tańcu z Gwiazdami” i drugi odcinek już dziś! Czy odpadnie z programu?
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Giganci disco polo na Spotify! Ranking top 10 artystów marca 2025 zaskakuje
  2. Marcin Miller i Boys prezentują nowość ”Tej nocy”! Nowa propozycja w stylu lat 90. podbija serca fanów disco polo!
  3. Kordian z nową piosenką ”Ty i ja serca dwa”! W teledysku para z „Sanatorium Miłości” i romantyczne góralskie klimaty
Reklama

    Emocje sięgają zenitu, a parkiet rozgrzewa się do czerwoności! 16. edycja programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” przyciąga uwagę widzów, którzy z zapartym tchem śledzą taneczne zmagania gwiazd. Wśród uczestników znalazła się popularna wokalistka zespołu „Piękni i Młodzi” – Magdalena Narożna. Czy jej sceniczna charyzma przełoży się na sukces w programie?

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Małgorzata Główka świętuje urodziny w Egipcie

    Magdalena Narożna w „Tańcu z Gwiazdami” – jak wypadł jej debiut?

    2 marca 2025 roku widzowie mogli zobaczyć premierowy występ Magdaleny Narożnej na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. Wokalistka zespołu „Piękni i Młodzi” wraz ze swoim partnerem tanecznym Piotrem Musiałkowskim zmierzyła się z wymagającym stylem – jive’em. Energiczna choreografia i dynamiczny rytm postawiły przed artystką niemałe wyzwanie.

    Jury programu, w składzie: Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny, oceniło jej taneczny debiut na 27 punktów. Choć wynik ten uplasował ją w dolnej części tabeli, Narożna nie traci determinacji i intensywnie przygotowuje się do kolejnych występów.

    Reklama

    Drugi odcinek „Tańca z Gwiazdami” – czy Magdalena Narożna poprawi swój wynik?

    Dziś wieczorem, o godzinie 19:55 na antenie Polsatu, widzowie będą mogli obejrzeć kolejny odcinek programu, w którym Magdalena Narożna zaprezentuje swój drugi taniec. Czy poprawi wynik z pierwszego występu? Jak poradzi sobie z nowym stylem i choreografią?

    Fani artystki z niecierpliwością czekają na jej kolejny taneczny popis i liczą na to, że wokalistka „Pięknych i Młodych” zdoła przekonać do siebie jurorów oraz zdobyć większe uznanie publiczności.

    Magdalena Narożna walczy o Kryształową Kulę – czy ma szansę na finał?

    Konkurencja w programie jest niezwykle mocna. Każdy odcinek to nowe wyzwania i coraz bardziej wymagające układy taneczne. Magdalena Narożna, znana ze swojej scenicznej energii i przebojowości, musi wykazać się nie tylko rytmem, ale i techniką.

    Czy jej determinacja i charyzma wystarczą, by awansować do kolejnych etapów programu? O tym przekonamy się już dziś wieczorem! Pamiętajcie aby głosować na parę numer 9!

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Jagoda i Brylant z mocnym uderzeniem! Nowy utwór pt. „Selavi„ będzie hitem! Zobaczcie przedpremierę | VIDEO

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Klasyka disco polo w nowym brzmieniu! Joker & Sequence i Levelon prezentują ”Brązowe oczy” 2025
    2. Ostatnie chwile wytchnienia Czadomana! Teraz tylko koncerty aż do końca roku!
    3. ”Czarny charakter” święci triumfy! Boys i Menelaos osiągnęli spektakularny sukces
    4. Gdzie zagra zespół Playboys w 2025 roku? Mamy listę koncertów!
    5. Chucho z mega premierą! Zaśpiewał wielki hit Czadomana! "Chodź na kolana"
    6. Solowa premiera od Magdy Narożnej! ”Kiedyś byłeś (Nieprawda)”! TO MEGA zaskoczenie!
    7. Doniu i Nowator wracają z letnim przebojem! ”Halo Kochanie” w zupełnie nowej, tanecznej wersji
    8. Zespół Max z Jankowej prezentuje nowość ”Diamentowe Oczy”! Zobacz jako pierwszy przedpremierę
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły