Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-27T07:29:00+01:00 Magdalena Narożna w łóżkowej scenerii! Urocze kadry z ukochanym zachwyciły fanów! https://disco-polo.info/uploads/news/magdalena-narozna-w-lozkowej-scenerii-urocze-kadry-z-partneremjpg.jpg
Reklama

Magdalena Narożna w łóżkowej scenerii! Urocze kadry z ukochanym zachwyciły fanów!

Redakcja , 27 Marzec 2021  07:29
Magdalena Narożna w łóżkowej scenerii! Urocze kadry z ukochanym zachwyciły fanów!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

Jak widać, Magda Narożna ma się dobrze i z chęcią to pokazuje. Piosenkarka będąca jedną z najbardziej przebojowych artystek disco polo

Reklama

Artyści disco polo oprócz występowania na estradzie muszą utrzymywać kontakt z fanami na różnych serwisach społecznościowych.

Zobacz również: Czadoman zmniejszył aktywność w mediach! Znamy powód wycofania! Fani w szoku!

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi na swoim instagramowym profilu udostępniła zdjęcie ze swoim partnerem. Czułe objęcia w łóżkowej scenerii oraz epatujące szczęście pary zachwyciło fanów. Piosenkarka udostępniając zdjęcia z sympatią dała do zrozumienia widzom, że to nie zwykła znajomość.

Jak widać, Magda Narożna ma się dobrze i z chęcią to pokazuje. Piosenkarka będąca jedną z najbardziej przebojowych artystek disco polo, jest na najlepszej drodze do życiowego szczęścia.

Pod postem znalazł się opis, który potwierdził miłosne uczucie do partnera. Romantyczna para życzyła swoim fanom dobrej nocy. Mając na uwadze dużą popularność gwiazdy, fani nie przeszli obok relacji żywiołowo ją komentując: Pięknie wyglądacie razem, prawdziwa miłość niech się nigdy nie kończyczy „Dobrej nocki kochani”.

Słowa refrenu piosenki „Numer jeden”, które brzmią „Bo dla mnie jesteś numer jeden, pragnę tylko Ciebie…” idealnie oddają bezkompromisowe uczucie do drugiej osoby. To samo możemy dostrzec oglądając wspomnianą fotorelację.

Zapraszamy na profile społecznościowe Magdy Narożnej! Życzymy wszystkiego najlepszego i czekamy na nowe przeboje!

Zobacz również: Wokalista disco polo zafascynowany kobietą! Gwiazdor jest wierny ukochanej!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: Piękni i Młodzi - Numer jeden
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Co za widoki! Gwiazda disco polo - Sylwek z Power Play pokazał się z żoną! Jest piękna! Między parą widać chemię z daleka!
  2. Trzy utalentowane i prześliczne wokalistki idą za ciosem! Świat disco polo czekał na takie gwiazdy?!
  3. Gwiazda z branży disco polo kusi w skąpej bieliźnie! Czy fanki mogą jej zazdrościć idealnego ciała?!
  4. Urocza Emilka z Daj To Głośniej sfotografowana w łóżku! W czarnej bieliźnie zdecydowanie jej do twarzy!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej