2021-06-27T07:30:00+02:00 Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) świętuje urodziny córki! Gwiazda zorganizowała dla Niej wspaniałe https://disco-polo.info/uploads/news/magdalena-narozna-swietuje-urodziny-corki-gwiazda-disco-polo-zamowila-ogromny-tort-2jpg.jpg

Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) świętuje urodziny córki! Gwiazda zorganizowała dla Niej wspaniałe przyjęcie z wielkim tortem i balonami!

Redakcja , 27 Czerwiec 2021  07:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) świętuje urodziny córki! Gwiazda zorganizowała dla Niej wspaniałe przyjęcie z wielkim tortem i balonami!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

Magda Narożna zorganizowała swojej córce niesamowite przyjęcie urodzinowe! Nie zabrakło pięknej oprawy

Reklama

Gwiazda disco polo zrobiła wszystko, żeby Gabrysia zapamiętała ten ważny dzień na długo!

Zobacz również: Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!

MAGDA NAROŻNA ŚWIĘTUJE URODZINY UKOCHANEJ CÓRKI

Magdalena Narożna świętowała ostatnio bardzo ważny dzień! Jej ukochana córeczka Gabrysia obchodziła bowiem swoje 11 urodziny! Jak ten czas leci! Jeszcze niedawno malutka dziewczynka, a teraz to już prawdziwa pannica! Tak ważną rocznicę trzeba odpowiednio uczcić!

Magdalena Narożna jest jedną z najpopularniejszych wokalistek disco polo. Hity, które wylansowała gwiazda wraz ze swoim zespołem Piękni i Młodzi nuci cała Polska! Nie ma przecież osoby, która nie znałaby takich kawałków jak; “Ona jest taka cudowna”, “Niewiara”, czy “Kocham się w Tobie”!

Nikt nie ma wątpliwości, że Gabrysia jest prawdziwym oczkiem w głowie swojej mamy. Magdalena dwoi się i troi żeby jej ukochanej córce niczego nie brakowało. Jej dzieciństwo powinno być beztroskie i pełne radości!

Reklama

WOKALISTKA GRUPY PIĘKNI I MŁODZI ZORGANIZOWAŁA WSPANIAŁE PRZYJĘCIE URODZINOWE 

Magdalena Narożna zrobiła wszystko, żeby Gabrysia zapamiętała ten ważny dzień na długo. Artystka disco polo zorganizowała swojej pierworodnej niesamowite przyjęcie urodzinowe! Nie zabrakło zatem pięknej oprawy w postaci kolorowych balonów, mnóstwa życzeń, i mocy prezentów! Gabi od swojej mamy otrzymała piękny duży tort, który wygląda naprawdę smakowicie! Tak hucznych urodzin może pozazdrościć dziewczynce niejedna rówieśniczka!

Narożna opublikowała w sieci kilka zdjęć z tego wydarzenia! Widać, że atrakcje przygotowane przez mamę przypadły Gabrysi do gustu! Uśmiech z jej twarzy nie schodził ani przez chwilę!

Szczęśliwa dziewczynka nie posiada się ze szczęścia! To były naprawdę udane urodziny!

Zobacz również: Taneczna premiera zespołu Drossel nowym hitem disco polo?! Fani nie mają żadnych wątpliwości!

Reklama
Plik Magda-Narozna---urodziny-4.jpg
Plik Magda-Narozna---urodziny-3.jpg
Plik Magda-Narozna---urodziny-2.jpg
Plik Magda-Narozna---urodziny-1.jpg
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wyjątkowy duet gwiazd disco polo! Topky i Łobuzy we wspólnym utworze - NAGRANIE podbija internet | VIDEO
  2. Wiatr odsłonił zgrabne i niezwykle ponętne nogi ślicznej gwiazdeczki disco polo! Wygląda niczym Marilyn Monroe?!
  3. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
  4. Szokująca metamorfoza popularnego gwiazdora disco polo! Artysta stracił włosy?! Wygląda jak znany AKTOR!
  5. Dziewczyny z Top Girls w przeboju Beaty Kozidrak! Gwiazdy disco polo zaśpiewały lepiej niż oryginał?!
  6. W sieci zawrzało! Bardzo gorąca stylizacja ślicznej gwiazdy disco polo rozpaliła zmysły fanów!
  7. Magdalena Narożna Piękni i Młodzi na ustach wszystkich! Gwiazda disco polo zachwyca głębokim dekoltem!
  8. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami