2021-07-26T21:17:00+02:00 Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) rzuciła wszystkich na kolana. Królowa disco polo zachwyca sukienką z https://disco-polo.info/uploads/news/magdalena-narozna-zachwyca-sukienka-z-duzym-dekoltem-gwiazda-disco-polo-rzucila-wszystkich-na-kolanajpg.jpg

Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) rzuciła wszystkich na kolana. Królowa disco polo zachwyca sukienką z dużym dekoltem!

Redakcja , 26 Lipiec 2021  21:17

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) rzuciła wszystkich na kolana. Królowa disco polo zachwyca sukienką z dużym dekoltem!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama

Ogromny dekolt Magdy Narożnej z grupy Piękni i Młodzi zachwycił internautów

Reklama

Piękna artystka disco polo jakiś czas temu zaprezentowała się w przepięknej sukience z dekoltem, który odsłonił jej ponętny biust!

Zobacz również: Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!

OGROMNY DEKOLT MAGDY NAROŻNEJ ZACHWYCA INTERNAUTÓW

Magdalena Narożna jest ogromną szczęściarą. Wokalistka disco polo może poszczycić się nie tylko sporym talentem wokalnym, ale także i niebagatelną urodą! Jej gorące fotki rozpalają internet do czerwoności!

Reklama

Magdalena Narożna to jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo. Gwiazda wraz ze swoim zespołem Piękni i Młodzi stworzyła mnóstwo hitów, które zajmowały czołowe miejsca list przebojów. Nie ma fana, który nie znałby takich przebojów jak: “Ona jest taka cudowna”, “Niewiara”, czy “Kocham się w Tobie”.

Magdalena Narożna swoją niezwykłą urodą potrafi zachwycić dosłownie każdego fana disco polo! Artystka regularnie publikuje w sieci zdjęcia, które u jej miłośników powodują szybsze bicie serca!

GWIAZDA DISCO POLO WIE, JAK ZWRÓCIĆ UWAGĘ

Gwiazda disco polo jakiś czas temu zaprezentowała się w przepięknej sukience z dekoltem, który odsłonił jej ponętny biust! Magdalena doskonale wie, jak sprawić, żeby wszystkie spojrzenia zwrócone były tylko na nią!

Wokalistka Pięknych i Młodych zachwyca idealną figurą, której pozazdrościć może jej wiele kobiet. Regularne treningi i zdrowy tryb życia, to najlepszy przepis na dobry wygląd!

Reklama

METAMRFOZA MAGDY NAROŻNEJ! GWIAZDA GRUPY PIĘKNI I MŁODZI ZMIENIŁA WIZERUNEK

Fryzura Magdaleny przeszła niedawno małą metamorfozę. Wokalistka w nowym wydaniu wygląda zupełnie inaczej, niż na zdjęciach sprzed lat. Miło jednak powspominać dawne czasy. W końcu taką Madzie w takiej wersji pokochała cała Polska!

Zobacz również: Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!

Reklama
Plik Magda-Narozna---Sukienka-1.jpg
Plik Magda-Narozna---Sukienka-7.jpg
Plik Magda-Narozna---Sukienka-6.jpg
Plik Magda-Narozna---Sukienka-5.jpg
Plik Magda-Narozna---Sukienka-4.jpg
Plik Magda-Narozna---Sukienka-3.jpg
Plik Magda-Narozna---Sukienka-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: PIĘKNI I MŁODZI Magdalena Narożna - Jak w Bajce (Ti Amo)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!
  2. Cudowna Magda Naroża - Piękni i Młodzi pokazała długie nogi! Królowa disco polo to najpiękniejsza wokalistka?
  3. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO
  4. Premiera kawałka, który zaskoczy Was bardzo pozytywnie! Jeszcze cieplutki klip na zakończenie lata już w sieci!
  5. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  6. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami