Reklama
Polecamy


Reklama

Magdalena Narożna Piękni i Młodzi padła ofiarą złodzieja! Sprawę zgłosiła na policji!

2020-08-16T07:15:00+02:00 Magdalena Narożna Piękni i Młodzi padła ofiarą złodzieja! Sprawę zgłosiła na policji! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/magdalena-narozna-piekni-i-mlodzi-padla-ofiara-zlodzieja-tozsamosci-1597230726.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

Magda Narożna nie zamierzała pozostawić działań oszusta bez prawnych konsekwencji i już zgłosiła zaistniałą sytuację na policję

Reklama

Kochani, ktoś podszywa się pod moją osobę. Zgłaszajcie to konto! – zaapelowała ostatnio w internecie liderka zespołu piękni i młodzi. Magdalena Narożna nie kryła zdziwienia, kiedy zobaczyła, że ktoś utworzył profil niemal identyczny z tym, który od lat sama prowadzi w sieci.

Zobacz również: Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!

Podobno złodziej tożsamości nie tylko zamieszczał na nim jej prywatne zdjęcia, ale też obserwował znajomych artystki, a nawet kontaktował się z nimi… Wokalistka nie zamierzała pozostawić działań internetowego oszusta bez prawnych konsekwencji i już zgłosiła zaistniałą sytuację na policję.

Gwiazda nie po raz pierwszy padła ofiarą takiego nadużycia. Cztery lata temu psychofan próbował za pośrednictwem fikcyjnego konta dowiadywać się od przyjaciół Magdy szczegółów na temat jej prywatnego życia.

Piosenkarka ma nadzieję, że już po raz ostatni spotykają ją tego rodzaju nieprzyjemności…

Zobacz również: Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Problemy gwiazd disco polo?! Do akcji wkroczyła policja!
  2. Śliczna wokalistka disco polo wypoczywa na Sardynii! Gwiazda TOP GIRLS kusi gorącymi zdjęciami!
  3. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.