2023-07-04T08:30:00+02:00 Magdalena Narożna niczym nastolatka! Nowa fryzura odjęła jej lat! Magdalena Narożna - polska gwiazda disco polo w niesamowitej metamorfozie! Nowa fryzura odmładza jej wygląd. Zobacz zdjęcia na disco-polo.info https://disco-polo.info/uploads/news/magdalena-narozna-niczym-nastolatka-nowa-fryzura-odjela-jej-latjpg.jpg

Magdalena Narożna niczym nastolatka! Nowa fryzura odjęła jej lat!

Autor: Adam Begier , 04 Lipiec 2023  08:30
Magdalena Narożna niczym nastolatka! Nowa fryzura odjęła jej lat!
Źródło zdjęć: instagram.com/henryk_igwalski/

Magdalena Narożna - polska gwiazda disco polo w niesamowitej metamorfozie! Nowa fryzura odmładza jej wygląd. Zobacz zdjęcia na disco-polo.infoReklama

  Reklama

  Magdalena Narożna - Cudowna Transformacja! Nowy Wygląd Odmładza!

  Magdalena Narożna, polska artystka znana z muzyki disco polo, od pewnego czasu wzbudza ogromne zainteresowanie wśród fanów. Powodem tego jest jej niesamowita metamorfoza, która zdumiewa wszystkich. Przez ostatnie miesiące gwiazda zrzuciła znaczną ilość kilogramów, co zawdzięcza swojej determinacji, intensywnym treningom i zdrowej diecie. Jednak to nie wszystko - ostatnio Magda postanowiła odświeżyć swoją fryzurę i efekt jest absolutnie oszałamiający!

  Nowa Fryzura - Klucz do Młodości Magdy Narożnej

  Magda Narożna podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem przed jednym z koncertów, na którym można zobaczyć jej nową fryzurę. Jej wybór padł na dwie kitki na głowie, co sprawiło, że artystka wygląda znacznie młodziej niż jej 34 lata. To niewątpliwie udany zabieg, który odjął jej lat i dodał uroku.

  Nowa fryzura Magdaleny Narożnej to dowód na to, jak potężny wpływ może mieć zmiana wizerunku na całą osobowość. Artystka wygląda teraz nie tylko młodziej, ale także pełna energii i radości życia. Jej stylizacja doskonale oddaje jej pozytywne podejście do świata i pasję, którą wkłada w swoją twórczość muzyczną.

  Reklama

  Inspiracja dla Fanów disco polo

  Metamorfoza Magdaleny Narożnej stanowi inspirację dla wszystkich, którzy pragną zmienić swój wygląd i poprawić swoje samopoczucie. Jej determinacja, konsekwencja i ciężka praca pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy postawić sobie cel, być zdeterminowanym i działać.

  Fani disco polo i nie tylko nie mogą doczekać się kolejnych projektów muzycznych Magdaleny Narożnej. Jej nowy wygląd jest tylko zapowiedzią nowej, pełnej energii twórczości, która z pewnością zaskoczy i oczaruje słuchaczy.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Magdaleny Narożnej w jej nowej fryzurze na łamach naszego serwisu disco-polo.info. Przekonajcie się sami, jak odmłodzona i piękna wygląda ta utalentowana artystka!

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Magda-Narozna---kitka-1.jpg
  Plik Magda-Narozna---kitka-2.jpg
  Reklama

  PIĘKNI I MŁODZI Magdalena Narożna & PLAYBOYS - Walczę o Ciebie

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Disco Polo w Nowym Wymiarze?! Znany artysta zaskakuje wpisem! Ma wsparcie TOPowej IKONY gatunku!
  2. Bracia Malczyńscy zaskakują świat muzyczny! Disco Polo i Audi w roli głównej!
  3. Masters i Skalar US wyróżnieni! Wielka nagrodę za singiel pt. 'A My Jeszcze Mamy Czas'
  4. Nowość: Bartii zaskakuje emocjonalną balladą "Winna" - Musisz to usłyszeć
  5. "Kocha się raz" w Klubowym Wydaniu - Nowy hit od zespołu Bayera!
  6. Dlaczego disco polo jest popularne?
  7. Wielki Hit Grupy Boys "Zabawa we Wsi" Powraca w Nowej Odsłonie!
  8. Wyjątkowe wyznanie żony gwiazdora Disco Polo wstrząsa siecią! Joanna Narożna szokuje!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie