2020-11-17T20:30:00+01:00 Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/magda-narozna-zachwyca-wraz-z-partnerem-uczucie-krolowej-disco-polo-na-fali-wznoszacej-1605130990.jpg

Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!

Redakcja , 17 Listopad 2020  20:30
Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wyśpiewane wielokrotnie przez Magdę słowa o niezwykłej miłości i gorącym uczuciu, urzeczywistniły się w jej prywatnym życiu

Reklama

Cała branża disco polo, to strumień płynącej miłości. To uczucie jest niemal wszędzie. Króluje przede wszystkim w muzycznych produkcjach, pozwalając fanom na utożsamianie się z miłosnymi historiami, pisanymi w pięciolinii.

Zobacz również: Już dziś gwiazdy disco polo oraz muzyki cygańskiej w Płocki na Wakacyjnej Trasie Dwójki! Lista wykonawców, transmisja live!

Romantyczne doznania, przenoszą się z utworów, wprost do prywatnego życia gwiazd. Artyści nie szczędzą odbiorcom widoków wraz z partnerami w serwisach społecznościowych.

Ostatnia publikacja Magdy Narożnej, to obraz wyżej wspomnianej szczęśliwości. Wokalistka pozuje na udostępnionej fotografii wraz z ukochanym Krzysztofem. Od pary aż biją pozytywne wibracje. Relacja między artystką i jej partnerem, jest na najwłaściwszych torach, co oczywiście potwierdza dodane zdjęcie.

Wtuleni w siebie, uśmiechnięci i ewidentnie zakochani. Wyśpiewane wielokrotnie przez Magdę słowa o niezwykłej miłości i gorącym uczuciu, urzeczywistniły się w jej prywatnym życiu, co oczywiście bardzo nas cieszy.

Fani także doceniają ten uroczy obrazek: „Piękna para, tu nie ma nic na pokaz, prawdziwe uczucie i to się szanuje”, „Super razem wyglądacie”.

Wy też napiszcie co sądzicie o tym kadrze.

Zobacz również: Nawałnica powaliła drzewa w miejscu popularnych koncertów disco polo! Dramatyczne zdjęcia!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdy disco polo w duecie z synem Don Vasyla! Elwira Mejk podbija serca Polaków!
  2. Śliczna gwiazda disco polo śpiewająco obroniła dyplom! Została magistrem sztuki! Co z karierą muzyczną?
  3. Zenon Martyniuk z genialną premierą na lato 2021! To będzie nowy hit disco polo?!
  4. To prawdziwa bogini! Zgrabne nogi i talia osy! Śliczna artystka disco polo zachwyca fanów zdjęciami z koncertu!
  5. Fani Marcina Millera Boys uronili łzy! To co zrobił właśnie gwiazdor disco polo wzruszyło wielu Polaków!
  6. Już dziś gwiazdy disco polo oraz muzyki cygańskiej w Płocki na Wakacyjnej Trasie Dwójki! Lista wykonawców, transmisja live!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami