Reklama


Reklama

Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!

2020-11-17T20:30:00+01:00 Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/magda-narozna-zachwyca-wraz-z-partnerem-uczucie-krolowej-disco-polo-na-fali-wznoszacej-1605130990.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

Wyśpiewane wielokrotnie przez Magdę słowa o niezwykłej miłości i gorącym uczuciu, urzeczywistniły się w jej prywatnym życiu

Reklama

Cała branża disco polo, to strumień płynącej miłości. To uczucie jest niemal wszędzie. Króluje przede wszystkim w muzycznych produkcjach, pozwalając fanom na utożsamianie się z miłosnymi historiami, pisanymi w pięciolinii.

Zobacz również: Prace wokalistki disco polo zyskują na wartości! Gwiazda porzuci disco polo dla obrazów? Mamy komentarz!

Romantyczne doznania, przenoszą się z utworów, wprost do prywatnego życia gwiazd. Artyści nie szczędzą odbiorcom widoków wraz z partnerami w serwisach społecznościowych.

Ostatnia publikacja Magdy Narożnej, to obraz wyżej wspomnianej szczęśliwości. Wokalistka pozuje na udostępnionej fotografii wraz z ukochanym Krzysztofem. Od pary aż biją pozytywne wibracje. Relacja między artystką i jej partnerem, jest na najwłaściwszych torach, co oczywiście potwierdza dodane zdjęcie.

Wtuleni w siebie, uśmiechnięci i ewidentnie zakochani. Wyśpiewane wielokrotnie przez Magdę słowa o niezwykłej miłości i gorącym uczuciu, urzeczywistniły się w jej prywatnym życiu, co oczywiście bardzo nas cieszy.

Fani także doceniają ten uroczy obrazek: „Piękna para, tu nie ma nic na pokaz, prawdziwe uczucie i to się szanuje”, „Super razem wyglądacie”.

Wy też napiszcie co sądzicie o tym kadrze.

Zobacz również: Artysta disco polo zdradził nowe szczegóły dotyczące jego dalszej kariery!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zjawiskowa gwiazda disco polo pokazała ponętne zdjęcia! Uwagę zwraca prześwitujący stanik!
  2. Piękni i Młodzi atakują z nową premierą! W roli głównej ponętna Magda Narożna!
  3. Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.