Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Narożna wzruszona! Piękni i Młodzi otrzymali wyjątkową nagrodę | VIDEO

2018-01-30T20:05:00+01:00 Magda Narożna wzruszona! Piękni i Młodzi otrzymali wyjątkową nagrodę | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/magda-narozna-wzruszona-piekni-i-mlodzi-otrzymali-wyjatkowa-nagrode-video-1517330990.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Artystka nie kryła swoich emocji. Zobaczcie nagranie!

Reklama

Otrzymywanie nagród oraz prezentów od fanów to chyba najprzyjemniejsza rzecz dla artystów. Niesamowite przeżycie doświadczyła ostatnio formacja Piękni i Młodzi w Lubinie, gdzie otrzymali wyjątkową nagrodę.

Piękni i Młodzi zostali wyłonieni podczas plebiscytu telewizji Power TV na najpopularniejszy utwór Gali Disco vol.4 w Lubinie. Nagrodę wręczył prowadzący Bartek Wrona i prezes Events Factory Adam Pisarski.

To po raz kolejny dowód, że popularność Pięknych jest naprawdę bardzo dużo i na każdym kroku mogą liczyć na swoich fanów. 

Zobaczcie nagranie prosto z wręczenia nagrody.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo pokazał się ze swoją szalenie piękną żoną! Wyglądają na bardzo zakochanych!
  2. Uwielbiana Magda Narożna Piękni i Młodzi znów kusi ciałem! Wokalistka odsłoniła zgrabne uda!
  3. Disco polo niespodzianką wieczoru! Ten występ zaskoczył wszystkich gości weselnych!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.