Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-03-01T07:30:00+01:00 Magda Narożna w seksownym i bardzo ponętnym materiale. Królowa disco polo zachwyca https://disco-polo.info/uploads/news/magda-narozna-w-seksownym-i-bardzo-ponetnym-materiale-krolowa-disco-polo-zachwycajpg.jpg
Reklama

Magda Narożna w seksownym i bardzo ponętnym materiale. Królowa disco polo zachwyca

Redakcja , 01 Marzec 2021  07:30
Magda Narożna w seksownym i bardzo ponętnym materiale. Królowa disco polo zachwyca
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama

Upojne i ponętne materiały, publikowane przez artystki, urastają do rangi najbardziej kuszących treści w całym showbiznesie

Reklama

Największe gwiazdy disco polo zdobywają uznanie fanów talentem muzycznym, ale i niepodważalnymi walorami wizualnymi. Upojne i ponętne materiały, publikowane przez artystki, urastają do rangi najbardziej kuszących treści w całym showbiznesie.

Zobacz również: Artystka disco polo zdradziła, co kreuje jej podejście do branży i życia! Fani powinni wziąć z Niej przykład?

Tytuł Królowej Disco Polo przypadł Magdzie Narożnej (czołowej postaci świata disco) nie bez kozery. Piosenkarka zachwyca umiejętnościami, charyzmą, a przede wszystkim szalenie namiętną urodą. O tym ostatnim mocno przekonaliśmy się przy okazji udostępnionego przez Madzię filmiku.

Liderka zespołu Piękni i Młodzi bryluje na scenie, w teledyskach i w internecie. I to właśnie na jej instagramym profilu pojawił się materiał z "zaplecza" programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym artystka bierze udział. Na krótkim nagraniu Narożna eksponuje swoje największe atuty. W roli głównej zalotny uśmiech i zniewalające spojrzenie.

Wszystko to podkreślone odważnym dekoltem, którym przykuwa wzrok i rozbudza wyobraźnię. Gwiazda wygląda naprawdę fantanstycznie i nikt chyba nie ma wątpliwości, że jest to najbardziej atrakcyjna postać w całym tanecznym świecie. Zobaczcie publikację Magdy i napiszcie, czy też tak myślicie.

Posłuchajcie także muzycznej propozycji od grupy Piękni i Młodzi pt. "Numer jeden".

Zobacz również: Wspaniałe widowisko! Gwiazdy disco polo na estradzie!

Reklama
Zobacz materiał wideo: Magda Narożna - ponętna gwiazda disco polo
Reklama
Zobacz teledysk: Piękni i Młodzi - Numer jeden
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artystka disco polo zdradziła, co kreuje jej podejście do branży i życia! Fani powinni wziąć z Niej przykład?
  2. Wielki przypływ gotówki?! Gwiazdor disco polo postawił na Amerykańskie samochody i rozpalone tancerki!
  3. Przepiękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła biust! Widok wzbudza wiele emocji!
  4. Namiętna i bardzo gorąca sesja w zbożu! Sławomir i Kajra rozbudzili wyobraźnię fanów!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej