2021-03-01T07:30:00+01:00 Magda Narożna w seksownym i bardzo ponętnym materiale. Królowa disco polo zachwyca https://disco-polo.info/uploads/news/magda-narozna-w-seksownym-i-bardzo-ponetnym-materiale-krolowa-disco-polo-zachwycajpg.jpg

Magda Narożna w seksownym i bardzo ponętnym materiale. Królowa disco polo zachwyca

Redakcja , 01 Marzec 2021  07:30
Magda Narożna w seksownym i bardzo ponętnym materiale. Królowa disco polo zachwyca
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Upojne i ponętne materiały, publikowane przez artystki, urastają do rangi najbardziej kuszących treści w całym showbiznesie

Reklama

Największe gwiazdy disco polo zdobywają uznanie fanów talentem muzycznym, ale i niepodważalnymi walorami wizualnymi. Upojne i ponętne materiały, publikowane przez artystki, urastają do rangi najbardziej kuszących treści w całym showbiznesie.

Zobacz również: W sieci zawrzało! Śliczna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt!

Tytuł Królowej Disco Polo przypadł Magdzie Narożnej (czołowej postaci świata disco) nie bez kozery. Piosenkarka zachwyca umiejętnościami, charyzmą, a przede wszystkim szalenie namiętną urodą. O tym ostatnim mocno przekonaliśmy się przy okazji udostępnionego przez Madzię filmiku.

Liderka zespołu Piękni i Młodzi bryluje na scenie, w teledyskach i w internecie. I to właśnie na jej instagramym profilu pojawił się materiał z "zaplecza" programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym artystka bierze udział. Na krótkim nagraniu Narożna eksponuje swoje największe atuty. W roli głównej zalotny uśmiech i zniewalające spojrzenie.

Wszystko to podkreślone odważnym dekoltem, którym przykuwa wzrok i rozbudza wyobraźnię. Gwiazda wygląda naprawdę fantanstycznie i nikt chyba nie ma wątpliwości, że jest to najbardziej atrakcyjna postać w całym tanecznym świecie. Zobaczcie publikację Magdy i napiszcie, czy też tak myślicie.

Posłuchajcie także muzycznej propozycji od grupy Piękni i Młodzi pt. "Numer jeden".

Zobacz również: Wielkie zmiany w życiu popularnej gwiazdy! Przepiękna artystka disco polo bierze ślub! Suknię pomogła Jej wybrać mama!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Piękni i Młodzi - Numer jeden
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Zdjęcia cudownej Angeliki Żmijewskiej - Top Girls podbijają sieć! Śliczna gwiazda disco polo jest urodzoną modelką!
  2. Wokalistka disco polo pokazała się w skąpym bikini odsłaniając ponętne ciało! Gorące zdjęcia królowej disco polo podbijają sieć!
  3. Popularna grupa disco polo Weź nie Pytaj zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos!
  4. Nawałnica powaliła drzewa w miejscu popularnych koncertów disco polo! Dramatyczne zdjęcia!
  5. Niezwykła premiera od młodego artysty disco polo! To klasyka gatunku!
  6. Śliczna wokalistka disco polo czaruje zgrabnymi nogami na koncercie! Fanom opadły szczęki! Wygląda BOSKO!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami