Reklama


Reklama

Magda Narożna to pewna siebie kobieta! Gwiazda nie boi się kłamstw o sobie!

2020-02-21T13:00:00+01:00 Magda Narożna to pewna siebie kobieta! Gwiazda nie boi się kłamstw o sobie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/magda-narozna-ss-1582032537.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi nie boi się prawdy! Magda Narożna udostępniła w sieci wymowny wpis

Reklama

Wokalistka disco polo zaskoczyła internautów wyznaniem. Pod jej ostatnim zdjęciem na Instagramie pojawił się zaskakujący opis.

Zobacz również: Odważne selfie Magdy Narożnej wywołało gorącą dyskusję w sieci!

Można zauważyć, że Piękni i Młodzi są na językach nie tylko fanów i wykonawców ze świata disco polo, ale całej Polski. Niedawno grupa, której wokalistką jest Magda Narożna nagrała klimatyczną piosenkę pod tytułem „Bez siebie”. Niektórzy przypuszczają, że nowa produkcja ma drugie dno i można ją zinterpretować na kilka sposobów. Podobnie jak udostępniony wpis Magdy! 

Magda Narożna zamieściła zdjęcie, które podpisała bardzo motywującym i jednocześnie nakłaniającym do zastanowienia się opisem.

Wokalista disco polo napisała: - Miłego dnia. Moje kochane pamiętajcie musicie być silne i wierzyć w siebie! Przede wszystkim żyć w zgodzie z sobą i z tym co czujemy a nie tak jak inni tego chcą. Prawda zawsze zwycięża, a kłamstwo ma coraz krótsze nóżki.

Opis jest bardzo tajemniczy i można przypuszczać, że ma on głębsze przesłanie niżby się mogło wydawać podobnie jak w nowej produkcji. Myślicie, że niebawem wyjdą na jaw jakieś zaskakujące fakty, o których nie wspomniano wcześniej?

Wokalista zespołu Piękni i Młodzi na pewno nie przytoczyła bezpodstawnie stwierdzenia, że kłamstwo ma coraz krótsze nóżki.

Zobacz również: Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!

Co o tym sądzicie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!
  2. Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!
  3. Letni i Chwytak w nowym utworze! Czy będzie to nowy hit disco polo?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.