Reklama


Reklama

Magda Narożna skomentowała strajk kobiet. Jej postawę poparł popularny artysta disco polo!

2020-10-29T07:20:00+01:00 Magda Narożna skomentowała strajk kobiet. Jej postawę poparł popularny artysta disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/magda-narozna-skomentowala-strajk-kobiet-krotko-ale-bardzo-wyraziscie-1603915476.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

Magda Narożna - znana liderka grupy Piękni i Młodzi, opublikowała zdjęcie i zawarła opis, który jednoznacznie sytuuje ją, po jednej ze stron barykady

Reklama

Branża disco polo pełna jest pięknych, utalentowanych i niezależnych kobiet. Atrakcyjne panie, występują w świecie tanecznym pod wieloma postaciami - jako modelki, tancerki, instrumentalistki, czy wokalistki.

Zobacz również: Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!

Cała społeczność disco, to naprawdę mnóstwo kobiet. Nie sposób zatem, by nasza branża przeszła obojętnie obok sytuacji, która jest dość dynamiczna po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Obie płcie tłumnie wyszły na ulice, by zachować „prawo wyboru”.

My czekaliśmy na odzew najbardziej wpływowych i znanych kobiet w disco polo. I doczekaliśmy się. Magda Narożna - znana liderka grupy Piękni i Młodzi, opublikowała zdjęcie i zawarła opis, który jednoznacznie sytuuje ją, po jednej ze stron barykady. Na profilu gwiazdy, pojawiła się grafika, które stała się ikoną walki o prawa protestujących - czerwona błyskawica na twarzy kobiety.

Dodatkowo w opisie u Magdy Narożnej znalazły się dwa hasztagi, które również możemy skojarzyć z hasłami wypowiadanymi przez tłum na ulicach kraju i oburzonych internautów w sieci - #strajkkobiet #wypie*dalać.

Odważny wpis gwiazdy spodobał się innemu artyście disco polo: „No w końcu. Bravo” - poparł wokalistkę Bartek Padyasek - D-Bomb. Magda odważnie opowiedziała się za swoimi poglądami, co oczywiście zasługuje na duże słowa uznania.

A Wy jak uważacie? Artystka słusznie dołącza do protestu?

Zobacz również: Magda Narożna szczerze o jesiennej chandrze! Gwiazda znalazła na nią sposób!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#strajkkobiet #wypierdalać

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Czy to nowy hit wesel? Formacja disco polo zaskoczyła z nowością w cudnym klimacie!
  2. Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!
  3. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.