2020-02-04T20:30:00+01:00 Magda Narożna podbija największe miasto w USA! Gwiazda disco polo wygląda jak milion dolarów! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/magda-narozna-podbija-najwieksze-miasto-w-usa-wyglada-jak-milion-dolarow-1580735872.jpg

Magda Narożna podbija największe miasto w USA! Gwiazda disco polo wygląda jak milion dolarów!

Redakcja , 04 Luty 2020  20:30
Magda Narożna podbija największe miasto w USA! Gwiazda disco polo wygląda jak milion dolarów!
Źródło zdjęć:

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Artystka jest w swoim żywiole. Magda Narożna jest idealnym przykładem na to, że idąc przez życie z uśmiechem na twarzy, świat nabiera sensu

Reklama

Można rzec, że topowa wokalista disco polo podbija topowe miasto w Stanach Zjednoczonych, jakim jest urokliwy Nowy Jork. Widać, że Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi promienieje.

Zobacz również: Niezwykły gest grupy Daj to Głośniej! Popularny zespół disco polo udostępnił utwory z nowej płyty za darmo!

Artystka jest w swoim żywiole. Magda Narożna jest idealnym przykładem na to, że idąc przez życie z uśmiechem na twarzy, świat nabiera sensu, a przede wszystkim barw. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi bardzo intensywnie pracuje.

Formacja jest wszystkim fanom dobrze znana z takich piosenek, jak „Ona jest taka cudowna” , „Chciałabym spać z Tobą” , „Niewiara” czy też „Nie mów że”.

Ostatnio artystka odbyła podróż do Stanów Zjednoczonych, skąd relacjonowała na bieżąco swój pobyt. Wydawać by się mogło, że jest na urlopie, ale nic z tych rzeczy. Wokalistka disco polo wyleciała do Nowego Jorku, gdzie grała koncerty dla tamtejszej Polonii.

Mimo zmęczenia i zmiany czasu, to po zdjęciach widać, że jest szczęśliwa i bardzo spełniona. Widać, że to, co robi zawodowo – wykonuje z przyjemności, a nie dlatego, bo musi.

Jak myślicie, gdzie w tym roku uda się jeszcze Magda Narożna i spółka?

Zobacz również: Gwiazda disco polo zachwyca idealnie zgrabnym ciałem! Takiej figury zazdrości jej cała Polska!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo szczerze o miłości sprzed lat! Stara miłość nie rdzewieje!?
  2. Kłopoty na planie teledysku popularnego artysty disco polo! Pechowa produkcja przyniesie mu popularność?!
  3. Angelika Żmijewska z Top Girls pozuje w skąpym bikini! Gorące zdjęcia ślicznej gwiazdy disco polo podbijają sieć!
  4. Radosna nowina w świecie disco polo! Popularny artysta disco polo zostanie drugi raz ojcem! Pokazał zdjęcie rodziny!
  5. Zespół Weekend z niesamowitą premierą! Czy ten utwór stanie się nowym hitem disco polo?!
  6. Niezwykły gest grupy Daj to Głośniej! Popularny zespół disco polo udostępnił utwory z nowej płyty za darmo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami