2020-02-04T20:30:00+01:00 Magda Narożna podbija największe miasto w USA! Gwiazda disco polo wygląda jak milion dolarów! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/magda-narozna-podbija-najwieksze-miasto-w-usa-wyglada-jak-milion-dolarow-1580735872.jpg

Magda Narożna podbija największe miasto w USA! Gwiazda disco polo wygląda jak milion dolarów!

Redakcja , 04 Luty 2020  20:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Magda Narożna podbija największe miasto w USA! Gwiazda disco polo wygląda jak milion dolarów!
Źródło zdjęć:

Artystka jest w swoim żywiole. Magda Narożna jest idealnym przykładem na to, że idąc przez życie z uśmiechem na twarzy, świat nabiera sensu

Można rzec, że topowa wokalista disco polo podbija topowe miasto w Stanach Zjednoczonych, jakim jest urokliwy Nowy Jork. Widać, że Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi promienieje.

Zobacz również: Marcin Miller - Boys ma ciary, już dawno nie był taki zachwycony!

Artystka jest w swoim żywiole. Magda Narożna jest idealnym przykładem na to, że idąc przez życie z uśmiechem na twarzy, świat nabiera sensu, a przede wszystkim barw. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi bardzo intensywnie pracuje.

Formacja jest wszystkim fanom dobrze znana z takich piosenek, jak „Ona jest taka cudowna” , „Chciałabym spać z Tobą” , „Niewiara” czy też „Nie mów że”.

Ostatnio artystka odbyła podróż do Stanów Zjednoczonych, skąd relacjonowała na bieżąco swój pobyt. Wydawać by się mogło, że jest na urlopie, ale nic z tych rzeczy. Wokalistka disco polo wyleciała do Nowego Jorku, gdzie grała koncerty dla tamtejszej Polonii.

Mimo zmęczenia i zmiany czasu, to po zdjęciach widać, że jest szczęśliwa i bardzo spełniona. Widać, że to, co robi zawodowo – wykonuje z przyjemności, a nie dlatego, bo musi.

Jak myślicie, gdzie w tym roku uda się jeszcze Magda Narożna i spółka?

Zobacz również: Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
  2. 'Boska' produkcja od Ben Vito podbija sieć! Czy to nowy hit disco polo tej jesieni?!
  3. Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
  4. Ten instrument to hit! Popularna wokalistka disco polo uczy się grać na ukulele! Jak jej idzie?!
  5. Znana wokalistka disco polo kilka dni temu urodziła syna! Zobaczcie wzruszające zdjęcie!
  6. Porywająca nowość od Luka Rosi pt. 'Wolny jak wiatr' podbija internet. Produkcja tej premiery trwała 3 lata!
  7. Zjawiskowo piękna wokalistka disco polo zachwyca olbrzymim dekoltem! Gwiazda lada moment otwiera własną szkołę!
  8. Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami