Reklama


Reklama

Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!

2020-09-19T07:30:00+02:00 Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/magda-narozna-szczerze-o-slubie-kazda-kobieta-chce-miec-poczucie-bezpieczenstwa-1600371290.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

zrobimy taki krok tylko dla siebie, bo my jesteśmy dla siebie -przyznała Magda Narożna udzielając wywiadu na temat ślubu

Reklama

Ślub i wesele, to temat bardzo bliski branży disco polo. Przy najpopularniejszych szlagierach muzyki tanecznej, nowożeńcy świętują swoje zaślubiny, zatem śmiało można mówić o spójności i pokrewieństwie tych dwóch zjawisk.

Zobacz również: Wokalistka disco polo pokazała córkę! Wyglądają jak siostry a nie jak matka z córką!

Jeszcze więcej wspólnego można dostrzec, gdy o ślubie mówi czołowa wokalistka i liderka najpopularniejszego zespołu w branży. Chodzi oczywiście o Magdę Narożną, która udzieliła bardzo szczerego wywiadu portalowi Jastrząb Post, na temat sformalizowania związku z ukochanym Krzysztofem.

Artystka zapytana o małżeńskie plany, odpowiedziała: „To jest na pewno przyjemny bardzo temat, bo nie ukrywajmy, każda kobieta chce też w jakiś sposób mieć takie poczucie bezpieczeństwa, ale jakby nie jest to do takiego stopnia, ze my się spieszymy [...]. Nie wiem czy to będzie za rok, czy za dwa, czy to będzie spontaniczne, czy też gdzieś wyjedziemy, nikt nie będzie wiedział i po prostu zrobimy taki krok tylko dla siebie, bo my jesteśmy dla siebie, nie dla kogoś i to jest chyba najważniejsze”.

Zgadzamy się w pełni z Magdą. Życzymy przede wszystkim szczęścia i ciągle tego samego uśmiechu i miłości, jaką do tej pory mogliśmy oglądać i podziwiać między liderką Pięknych i Młodych i jej wybrankiem. Mamy jednak nadzieję, że mimo wszystko, jakiś materiał ze ślubu uda nam się uzyskać.

Zobacz również: Wokalistka disco polo pokazała córkę! Wyglądają jak siostry a nie jak matka z córką!

A Wy chcielibyście zobaczyć Magdę na ślubnym kobiercu?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Tak to się robi! Dawid Narożny w wyjątkowy sposób wyznał miłość swojej ukochanej!
  2. Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!
  3. Już wiemy kto wystąpi na jednym z największych festiwali disco polo! Łódź Disco Fest 2020!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.