Reklama


Reklama

Magda Narożna Piękni i Młodzi zorganizowała córce niezapomniane urodziny!

2020-07-05T07:30:00+02:00 Magda Narożna Piękni i Młodzi zorganizowała córce niezapomniane urodziny! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/10-lat-przyszlej-gwiazdy-disco-polo-przyjecie-urodzinowe-jak-z-bajki-1593117777.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

Nie zabrakło atrakcji w postaci piniaty, trampoliny i lodów oraz gromadki rówieśników, głośno bawiących się w przydomowym ogrodzie

Reklama

Wśród wielu zespołów disco polo, znajdzie się kilka, u których początki kariery ich potomków, możemy śledzić na własne oczy. Na portalach społecznościowych gwiazd jesteśmy świadkami narodzin, a potem dorastania i rozwijania się przyszłych sław muzyki tanecznej!

Zobacz również: Wokalistka disco polo odsłoniła dekolt! Artystka śmiało skupia uwagę na piersiach!

Do grona bardziej rozpoznawalnych pociech w branży, na pewno zaliczyć możemy Gabi Narożną, córkę Magdy, wokalistki zespołu Piękni i Młodzi i Dawida Narożnego, obecnie solowego artysty. Zdolna dziewczynka posiada konta w internetowych aplikacjach, m.in. na TikTok, na którym często pokazuje się z mamą.

Młoda gwiazda obchodziła ostatnio okrągłe, 10-te urodziny. Na obszernej relacji Madzi Narożnej, mogliśmy podejrzeć jak wyglądało przyjęcie urodzinowe Gabrysi z tej okazji! Nie zabrakło atrakcji w postaci piniaty, trampoliny i lodów oraz gromadki rówieśników, głośno bawiących się w przydomowym ogrodzie, wraz z solenizantką!

Jej sławna mama zadbała o każdy szczegół! Widać, że dziewczynka spędziła ten dzień wyjątkowo i hucznie uczciła swoje urodziny! Cała redakcja również składa najserdeczniejsze życzenia!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trzy dziewczynki życzą Wam miłego dnia ????#piekneimlode #singer #coreczkamamusi #kocham #cat

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Warzywka pozbawione niepotrzebnych gości :))) #mylove #mydaughter #beautiful #kochamnadzycie

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Tyle pięknych kobiet w jednym teledysku disco polo dawno nie było. Gorąca premiera Doktora Swag'a!
  2. Artysta disco polo zdradza sekret, który trzymał przed fanami w tajemnicy!
  3. Przepiękne kobiety, gorące kadry i cudowne krajobrazy - to wszystko w nowość disco polo od Kordiana!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.