Reklama


Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zdjęła ubranie. Gwiazda disco polo pozuje całkiem nago!!

2020-07-28T20:25:00+02:00 Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zdjęła ubranie. Gwiazda disco polo pozuje całkiem nago!! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/magda-narozna-zdjela-ubranie-gwiazda-disco-polo-pozuje-calkiem-nago-1595719142.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazda disco polo wystąpiła przed obiektywem całkiem nago, w wannie!

Reklama

Niezwykle piękne, kobiece kształty, to zmaterializowana kwintesencja disco polo. Najbardziej zmysłowe i powabne panie, zebrały się jakby umyślnie i wkroczyły na ścieżkę kariery muzyki tanecznej.

Zobacz również: Zjawiskowa metamorfoza gwiazdora disco polo! Artysta pokazał się z grzywką!

Pytań o piękno i jego poziom nie ma, wszyscy mają świadomość, że w disco polo mamy do czynienia z najwyższą wartością w fizycznym wymiarze. Kwestią do ustalenia pozostaje jedynie skala przekroczenia granic, czyli jak bardzo swoją cielesność gwiazdy pokażą fanom.

Magda Narożna dodała jakiś czas temu zdjęcie, na którym nie rozdrabnia się z eksponowaniem własnej fizyczności. Gwiazda wystąpiła przed obiektywem całkiem nago, w wannie, zasłaniając się jedynie dłońmi. Piosenkarka wybrała się do SPA, by naładować baterie i być gotową do szalonych, scenicznych występów.

To właśnie fotografia z salonu odnowy rozbudziła zmysły wszystkich fanów, sprawiając im ogromną niespodziankę. Odbiorcy w najśmielszych przypuszczeniach nie mogli pomyśleć, że taki widok kiedyś realnie pojawi się w sieci.

Tymczasem jest i bez końca można się nim rozkoszować.

Zobacz również: Miasto z kamieni nowym hitem disco polo?! Fani zachwyceni premierą grupy Beat Magic!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Telewizyjny hit związany z disco polo wkracza w decydującą fazę!
  2. Szokująca rozmowa gwiazdora disco polo z fanem! Ciężko pozbierać się po słowach, które padły w rozmowie!
  3. Wokalistki z Top Girls milionerkami! Wszystko za sprawą lawinowo rosnącej popularności?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.