Reklama


Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zainwestowała w hodowlę kur! Gwiazda disco polo kończy z muzyką?!

2020-05-21T07:10:00+02:00 Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zainwestowała w hodowlę kur! Gwiazda disco polo kończy z muzyką?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/magda-narozna-piekni-i-mlodzi-konczy-z-muzyka-zajmie-sie-zupelnie-czyms-innym-tego-chyba-nikt-sie-nie-spodziewal-1589652962.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka poszła o krok dalej i wraz ze swoim partnerem zainwestowali w kurnik „Teraz jest gospodarzem na całego”! cieszy się Magda Narożna

Reklama

Gwiazdy disco polo podczas wyjątkowego czasu pandemii przebierają w zajęciach dodatkowych. Chociaż większość artystów nadal pracuje nad muzycznym dorobkiem, to nie brakuje im pomysłów, na kreatywne wykorzystanie wolnych godzin.

Zobacz również: Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego!

Mogliśmy np. obserwować jak swój talent malarski rozwijała na instagramowych stories Angelika Żmijewska - Top Girls. Piosenkarkę śmiało można usytuować wysoko w rankingu najbardziej aktywnych w domu, i na portalach społecznościowych! Na podobnym miejscu spokojnie możemy postawić Magdę Narożną! 

Wokalistka i liderka grupy Piękni i Młodzi, jest właścicielką pięknej, dużej posesji, z której zalet podczas epidemii, w końcu miała czas skorzystać! Idolka nie ukrywa ile radości sprawia jej dbanie, i pielęgnowanie własnej ziemi! Z instagramowych relacji wiemy, że Madzia posadziła w folii warzywa i już czeka na pierwsze plony, jednak to nie wszystko! Wokalistka poszła o krok dalej i wraz ze swoim partnerem, Krzyśkiem stworzyli kurnik!! I nie mówimy tu o portalu służącym grom towarzyskim.

Liderka najpopularniejszego w Polsce trio, będzie miała swoje, zdrowe jaja na śniadanie! Jak sama z siebie żartuje: „Teraz jest gospodarzem na całego”!

Jak myślicie, kiedy gwiazda zakupi swój pierwszy traktor?

Zobacz również: Wokalistka disco polo zdradziła informację o pracy w szkole! Wiemy, co robili uczniowie!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!
  2. Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!
  3. Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.