Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zainwestowała w hodowlę kur! Gwiazda disco polo kończy z muzyką?!

2020-05-21T07:10:00+02:00 Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zainwestowała w hodowlę kur! Gwiazda disco polo kończy z muzyką?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/magda-narozna-piekni-i-mlodzi-konczy-z-muzyka-zajmie-sie-zupelnie-czyms-innym-tego-chyba-nikt-sie-nie-spodziewal-1589652962.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka poszła o krok dalej i wraz ze swoim partnerem zainwestowali w kurnik „Teraz jest gospodarzem na całego”! cieszy się Magda Narożna

Reklama

Gwiazdy disco polo podczas wyjątkowego czasu pandemii przebierają w zajęciach dodatkowych. Chociaż większość artystów nadal pracuje nad muzycznym dorobkiem, to nie brakuje im pomysłów, na kreatywne wykorzystanie wolnych godzin.

Zobacz również: Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!

Mogliśmy np. obserwować jak swój talent malarski rozwijała na instagramowych stories Angelika Żmijewska - Top Girls. Piosenkarkę śmiało można usytuować wysoko w rankingu najbardziej aktywnych w domu, i na portalach społecznościowych! Na podobnym miejscu spokojnie możemy postawić Magdę Narożną! 

Wokalistka i liderka grupy Piękni i Młodzi, jest właścicielką pięknej, dużej posesji, z której zalet podczas epidemii, w końcu miała czas skorzystać! Idolka nie ukrywa ile radości sprawia jej dbanie, i pielęgnowanie własnej ziemi! Z instagramowych relacji wiemy, że Madzia posadziła w folii warzywa i już czeka na pierwsze plony, jednak to nie wszystko! Wokalistka poszła o krok dalej i wraz ze swoim partnerem, Krzyśkiem stworzyli kurnik!! I nie mówimy tu o portalu służącym grom towarzyskim.

Liderka najpopularniejszego w Polsce trio, będzie miała swoje, zdrowe jaja na śniadanie! Jak sama z siebie żartuje: „Teraz jest gospodarzem na całego”!

Jak myślicie, kiedy gwiazda zakupi swój pierwszy traktor?

Zobacz również: Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!
  2. Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy!
  3. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.