Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) trafiła do szpitala?!

2019-06-26T14:20:00+02:00 Magda Narożna (Piękni i Młodzi) trafiła do szpitala?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/magda-narozna-piekni-i-mlodzi-wyladowala-w-szpitalu-1561550155.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama


Ogólna

Fani disco polo wstrzymali oddech! Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi dodała zdjęcie ze szpitala

Reklama

Magda Narożna to najbardziej rozpoznawalna postać ze świata muzyki disco polo & dance. Jest jedną z najpiękniejszych i najzdolniejszych wokalistek tego gatunku muzycznego. Dziś w godzinach rannych przeraziła swoich fanów dodając zdjęcie ze szpitala!

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!

Artystka disco polo przebywa w szpitalu Wojewódzkim w Łomży, na tę chwilę nie wiadomo co jest przyczyną wizyty Magdy w szpitalu.

Mina wokalistki na zdjęciu nie jest zbyt wesoła, ale nie oznacza, że Magdzie stało się coś poważnego.

Na tę chwilę nie ma żadnych informacji na temat stanu zdrowia Narożnej. Patrząc na wsparcie fanów, którzy w ogromnej ilości życzą Magdzie szybkiego powrotu do zdrowia z pewnością wokalistce disco polo zrobiło się milej na sercu.

Być może wizyta Magdy Narożnej w szpitalu  jest spowodowana upałami, które panują w całej Polsce. Na dodatek ciężka trasa koncertowa, którą odbył zespół Piękni i Młodzi w weekend mogła osłabić Magdę.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!

Jak tylko pojawią się informacje na temat przyczyny wizyty w szpitalu Narożnej poinformujemy Was na łamach naszego serwisu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piosenka disco polo z potencjałem na weselny szlagier podbija sieć. Sprawdźcie koniecznie!
  2. Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!
  3. Weselne parkiety zapłoną! Dawid Narożny i Endrju z genialną nowością pt. „Zrobię z Ciebie Pannę Młodą


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.