Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) ofiarą oszusta! To skończy się policją?!

2020-07-15T20:33:00+02:00 Magda Narożna (Piękni i Młodzi) ofiarą oszusta! To skończy się policją?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/magda-narozna-piekni-i-mlodzi-ofiara-oszusta-to-skonczy-sie-policja-1594836013.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Nie wiadomo do końca na ile wszystko wymknęło się spod kontroli! Magda Narożna zaapelowała do swoich fanów

Reklama

Sława, popularność i niezliczone rzesze fanów, to z pewnością ogromna zaleta bycia gwiazdą disco polo. Niestety, na samych „plusach” się nie kończy. Istnieją zdarzenia, które artyści zapisują po stronie tych nieprzyjemnych.

Zobacz również: Wielki koncert muzyki disco polo już dziś na antenie TVP2 - Lista wykonawców!

Chociaż fani często dostarczają wiele powodów do radości, a ich oddanie, a czasem nawet miłość do idola, są nieocenioną motywacją do dalszego tworzenia, to czasem decydują się na krok, który niesie fatalne konsekwencje. 

Magda Narożna padła ofiarą nieprzyjemnej sytuacji, w której ktoś podszywa się pod jej osobę na instagramie. Pseudo-fan utworzył profil bliźniaczo podobny do tego, który od lat oficjalnie prowadzi śliczna wokalistka i bez skrupułów obserwuje kolejne osoby w imieniu Magdy.

Nie wiadomo do końca na ile wszystko wymknęło się spod kontroli, gdyż nie ma informacji o wiadomościach prywatnych wychodzących z fałszywego profilu.

O istnieniu fikcyjnego konta na instagramie poinformowała sama poszkodowana, apelując o zgłaszanie sfingowanej strony. A my ostrzegamy, by nie ufać tego typu oszustom w tym, czy innym przypadku. 

Padliście kiedyś ofiarą internetowego oszustwa?

Zobacz również: Justyna Lubas z Top Girls w ogniu pytań! Wokalistka disco polo nie jest już zaręczona?!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo zaśpiewał na weselu dla swojej żony! Dołączyli się do niego inni artyści! Zobaczcie wzruszający FILM
  2. Drastyczne sceny pod klubem disco polo! Doszło do brutalnego pobicia! Video
  3. Łobuzy i Ronnie Ferrari podjęli współpracę! Prawdziwa bomba disco polo zbliża się wielkimi krokami!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.