Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) oczarowała całą Polskę! Gwiazda disco polo podbiła serca widzów TVP2!

2020-06-29T20:08:00+02:00 Magda Narożna (Piękni i Młodzi) oczarowała całą Polskę! Gwiazda disco polo podbiła serca widzów TVP2! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/magda-narozna-piekni-i-mlodzi-oczarowala-cala-polske-gwiazda-disco-polo-podbila-serca-widzow-tvp2-1593446584.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/BadzmyRazem.TVP/ - instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

Magda zawsze na każdą dużą imprezę telewizyjną przygotowuje specjalny strój. Nie inaczej było w Nowym Targu, gdzie odbył się pierwszy koncert z serii

Reklama

Magda Narożna to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki disco polo. Po powrocie na scenę wokalistka jest na ustach całej Polski!

Zobacz również: Wielka miłość Gwiazdora disco polo! Sylwek z Power Play zamieścił wymowne zdjęcia w sieci!

Liderka formacji Piękni i Młodzi zawsze wygląda olśniewająco. Na jej profilu w mediach społecznościowych nie brakuje pięknych zdjęć w nietuzinkowych stylizacjach. Magda zawsze na każdą dużą imprezę telewizyjną przygotowuje specjalny strój.

Nie inaczej było w Nowym Targu, gdzie odbył się pierwszy koncert z serii "Wakacyjna trasa dwójki 2020". 

Magda Narożna wyglądała olśniewająca co potwierdzają komentarzy fanów, którzy bardzo ciepło wypowiadali się na temat stylizacji wokalistki disco polo.

Faktycznie Magda Narożna jest jedną z najlepiej ubranych wokalistek disco polo, dlatego bardzo często jest określana jako królowa tej muzyki.

Czy Wy również uważacie, że Magda Narożna jest najpiękniejszą wokalistką disco polo?

Zobacz również: Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!
  2. Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!
  3. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.