Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach wszystkich! Królowa disco polo zachwyciła całą Polskę

2020-08-03T20:21:00+02:00 Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach wszystkich! Królowa disco polo zachwyciła całą Polskę https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/magda-narozna-piekni-i-mlodzi-na-ustach-wszystkich-krolowa-disco-polo-zachwycily-cala-polske-1596475886.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

Magda Narożna jak zwykle porwała tłum swoją charyzmą i wyjątkowo intensywną energią

Reklama

Bezsprzeczną królową disco polo w dobieraniu stylizacji, z pewnością jest Magdalena Narożna - liderka grupy Piękni i Młodzi. Artystka podczas swoich występów, czaruje niezwykłą urodą i znakomitymi kreacjami.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo szczery do bólu w kwestii wiary w Boga!

Największe festiwale disco polo, wymagają od artystów perfekcyjnego przygotowania w wymiarze muzycznym, ale również w wizualnym. Każdy artysta, występujący na dużej scenie, przykłada ogromną wagę do swojego wyglądu, który z resztą świadczy o szacunku do widza i fizycznym przygotowaniu do występu.

Nie inaczej było podczas występu Pięknych i Młodych przy okazji Wakacyjnej Trasy Dwójki w Gorzowie Wielkopolskim. Królowa disco polo zmieniała ubrania do każdego wejścia na scenę i każdym kolejnym strojem zachwycała do granic możliwości. Chociaż znamy i kochamy przeboje popularnego trio, to ciężko było skupić się na muzyce, patrząc na nieziemsko wyglądającą piosenkarkę.

Magda Narożna jak zwykle porwała tłum swoją charyzmą i wyjątkowo intensywną energią, ale klucza do sukcesu artystki śmiało można dopatrywać się również w jej nienagannym wyglądzie.

A Wam jak podobały się stylizacje Magdy?

Zobacz również: To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą nowiną!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!
  3. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.