Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-03T20:21:00+02:00 Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach wszystkich! Królowa disco polo zachwyciła całą Polskę https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/magda-narozna-piekni-i-mlodzi-na-ustach-wszystkich-krolowa-disco-polo-zachwycily-cala-polske-1596475886.jpg
Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach wszystkich! Królowa disco polo zachwyciła całą Polskę

Redakcja , 03 Sierpień 2020  20:21
Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach wszystkich! Królowa disco polo zachwyciła całą Polskę
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama

Magda Narożna jak zwykle porwała tłum swoją charyzmą i wyjątkowo intensywną energią

Reklama

Bezsprzeczną królową disco polo w dobieraniu stylizacji, z pewnością jest Magdalena Narożna - liderka grupy Piękni i Młodzi. Artystka podczas swoich występów, czaruje niezwykłą urodą i znakomitymi kreacjami.

Zobacz również: Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?

Największe festiwale disco polo, wymagają od artystów perfekcyjnego przygotowania w wymiarze muzycznym, ale również w wizualnym. Każdy artysta, występujący na dużej scenie, przykłada ogromną wagę do swojego wyglądu, który z resztą świadczy o szacunku do widza i fizycznym przygotowaniu do występu.

Nie inaczej było podczas występu Pięknych i Młodych przy okazji Wakacyjnej Trasy Dwójki w Gorzowie Wielkopolskim. Królowa disco polo zmieniała ubrania do każdego wejścia na scenę i każdym kolejnym strojem zachwycała do granic możliwości. Chociaż znamy i kochamy przeboje popularnego trio, to ciężko było skupić się na muzyce, patrząc na nieziemsko wyglądającą piosenkarkę.

Magda Narożna jak zwykle porwała tłum swoją charyzmą i wyjątkowo intensywną energią, ale klucza do sukcesu artystki śmiało można dopatrywać się również w jej nienagannym wyglądzie.

A Wam jak podobały się stylizacje Magdy?

Zobacz również: Nowy Girlsband w disco polo! Ponętne wokalistki zdeklasują konkurencje i wzbiją się na szczyt popularności?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo w samym staniku! Poezja wizualnej rozkoszy w jednym kadrze!
  2. Wielki przebój Zenona Martyniuka inspiracją dla innych gwiazd?! Artysta disco polo rzucił na kolana słuchaczy!
  3. Obłędna metamorfoza artystki disco polo! Ciężko ją rozpoznać!
  4. Co za informacja! Artysta disco polo z dużymi szansami na Telekamerę „Tele Tygodnia”

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej