2021-03-06T14:37:00+01:00 Magda Narożna najlepszą uczestniczką Twoja Twarz Brzmi Znajomo?! Królowa disco polo oczarowała jurorów! https://disco-polo.info/uploads/news/co-za-metamorfoza-magdy-naroznej-krolowa-disco-polo-oczarowala-wszystkich-ogladajacychjpg.jpg

Magda Narożna najlepszą uczestniczką Twoja Twarz Brzmi Znajomo?! Królowa disco polo oczarowała jurorów!

Redakcja , 06 Marzec 2021  14:37

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Magda Narożna najlepszą uczestniczką Twoja Twarz Brzmi Znajomo?! Królowa disco polo oczarowała jurorów!
Źródło zdjęć: facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo

Magda Narożna zachwyciła swoim występem jurorów. Czy liderka grupy Piękni i Młodzi ma szansę wygrać 14 edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Reklama

Gwiazdy disco polo i występy sceniczne są jak Romeo i Julia - dwa odrębne elementy, które wspólnie tworzą nierozerwalną całość, zachwycającą świat. Najwięksi artyści tworzą show, o którym mówi się latami.

Zobacz również: Gorące FOTO artystki podbija internet! Znana artystka z branży disco polo cała w kwiatach!

Spektakularne występy na płaszczyźnie disco polo, powodują zainteresowanie producentów najpopularniejszych programów telewizyjnych, artystami muzyki tanecznej. Twórcy rozrywkowego hitu Twoja Twarz Brzmi Znajom, zwrócili uwagę na Magdę Narożną, zapraszając ją do wzięcia udziału w nowej edycji. Artystka już w pierwszym odcinku pokazała, jak słuszna to była decyzja.

JURORZY ZACHWYCENI WYSTĘPEM MAGDY NAROŻNEJ?

Talent i zjawiskowa uroda Magdy, doprowadziły ją na sam szczyt uwielbienia i rozpoznawalności. Liderka zespołu Piękni i Młodzi, od lat zachwyca charyzmą i sceniczną perfekcją. Piosenkarka swoje discopolowe doświadczenie wykorzystała w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Gwiazda wcieliła się w rolę Piotra Cugowskiego i zaśpiewała utwór pt. "Kto nie kochał".

"(...) Fenomenalny występ. Bardzo Ci gratuluję" powiedział Kacper Kuszewski

"My tutaj z kolegą na boku próbowaliśmy zrobić taki głos, to to jest w ogóle nie do zrobienia, więc podziwiam Cię że byłaś w stanie wycharczeć całą tę piosenkę. Troszeczkę faktycznie Twoja barwa czasami wychodziła, ale pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć" - przyznała zachwycona występem Katarzyna Walewska 

Doskonała charakteryzacja i perfekcyjne wykonanie, oczarowały jurorów i obiektywnych słuchaczy. Narożna dała znać konkurencji, że przyszła do programu powtórzyć sukces Czadomana, który zwyciężył poprzednią edycję Zobaczcie doskonałe show w wykonaniu Madzi i dajcie znać czy Wam też się podobało.

Zobacz również: Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!

brak filmu

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Piękni i Młodzi - Numer jeden
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. To najpiękniejszy uśmiech w branży disco polo?! Fani zachwyceni zdjęciami gwiazdy!
  2. Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!
  3. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
  4. Popularne wokalistki Top Girls zaprosiły na scenę dzieci! Koncert gwiazd disco polo przeszedł do historii!
  5. Prawdziwy sztos! Popularna grupa disco polo z gorącą i bombową premierą! Zobaczcie koniecznie nowość
  6. Piekielnie piękna wokalistka disco polo kusi fanów ponętną figurą! Wygląda jak rasowa modelka!
  7. To była jedna z ostatnich piosenek! Znany wokalista rezygnuje z rytmów disco polo! Fani w szoku!
  8. Historyczne spotkanie legendarnych gwiazdorów disco polo! To oni stworzyli muzykę chodnikową! Na czele Marcin Miller Boys
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami