Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-03-16T21:07:00+01:00 Magda Narożna na ustach wszystkich!! Śmiałe wycięcie odsłoniło pierś Królowej Disco Polo https://disco-polo.info/uploads/news/magda-narozna-zachwyca-na-sciance-smiale-wyciecie-odslonilo-piers-krolowej-disco-polojpg.jpg

Magda Narożna na ustach wszystkich!! Śmiałe wycięcie odsłoniło pierś Królowej Disco Polo

Redakcja , 16 Marzec 2021  21:07
Reklama
Magda Narożna na ustach wszystkich!! Śmiałe wycięcie odsłoniło pierś Królowej Disco Polo
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

Oczom fanów ukazała się pierś wokalistki Piękni i Młodzi. Widok Magdy Narożnej rozbudza wiele emocji

Reklama

Największe gwiazdy disco polo zachwycają i zniewalają nietuzinkową urodą. Artystki przy każdej okazji błyszczą najjaśniejszym blaskiem swojego wdzięku, wpędzając fanów w ogromny zachwyt.

Zobacz również: Gwiazdeczka disco polo zachwyca krągłym biustem i talią osy! W czarnym kostiumie wygląda jak kobieta kot!

Kiedy w sieci pojawia się zdjęcie najpopularniejszej wokalistki w branży, lawina podziwu rusza z największą prędkością. Autorką i modelką publikacji, która ostatnio ukazała się w sieci, jest Magda Narożna - niekwestionowana liderka wszelkich rankingów dotyczących disco polo i wielu gałęzi showbiznesu.

Gwiazda jest bardzo aktywna w social mediach. W ostatnim czasie na jej profilach dominują materiały dotyczące udziału w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Fotografia, którą teraz udostępniła piosenkarka, pochodzi ze ścianki promującej wspomniany program. Narożna pozuje w pięknej, żółtej sukience, czarująco spoglądając w obiektyw.

Zdecydowaną uwagę zwraca również wycięcie na dekolcie artystki. Oczom fanów ukazała się pierś wokalistki, a cała publikacja dzięki temu nabrała zmysłowej charakterystyki.

Liderka zespołu Piękni i Młodzi zachwyca na scenie i poza nią. Każde pojawienie się Magdaleny w przestrzeni publicznej, przyspiesza bicie serca odbiorców. Zobaczcie najnowszą fotkę i napiszcie co o niej sądzicie.

Zobacz również: Premiera najnowszego kawałka formacji Jorrgus podbije listy przebojów?! Artysta jak zwykle postawił na jakość!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: Piękni i Młodzi - Numer jeden
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo w hicie grupy TRUBADURZY! Jak sobie poradziła? Ten występ przejdzie do historii! VIDEO
  2. Gwiazdy disco polo wplątały się w spore kłopoty?! Pojawiła się policja!
  3. Piękna wokalistka disco polo wypoczywa na Majorce. Gwiazda opublikowała właśnie MNÓSTWO gorących zdjęć!
  4. Historyczny moment w świecie disco polo! Opadną Wam szczęki po wysłuchaniu tej nowości!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej