Reklama


Reklama

Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!

2020-10-18T18:18:00+02:00 Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/magda-narozna-zdradza-na-czym-sie-wyladowuje-gwiazda-disco-polo-w-szczerym-wyznaniu-1602709876.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

Bywają takie chwile, w których ciężko jest się nieustannie uśmiechać. Kilka szczerych słów mogliśmy usłyszeć o tym z ust Magdy Narożnej

Reklama

Świat disco polo z perspektywy bezstronnego słuchacza, może wydawać się jedynie kolorową rozrywką, uśmiechem i wieczną zabawą. W zdecydowanej większości tak jest, jednak czasem zapominamy, że za sukcesem tej branży, stoją zwykli ludzie, którzy nie zawsze mają świetny dzień i powody jedynie do radości.

Zobacz również: Totalnie nowa i niezwykle gorąca odsłona Emilki Daj to Głośniej! Gwiazda disco polo zachwyca!

Bywają takie chwile, w których ciężko jest się nieustannie uśmiechać. Kilka szczerych słów o takich momentach, mogliśmy usłyszeć od jednej z najpopularniejszych wokalistek w kraju - Magdy Narożnej, liderki grupy Piękni i Młodzi.

Idolka pozostaje w stałym kontakcie z odbiorcami za pośrednictwem profilu w aplikacji Instagram. Na ostatnim story, mogliśmy usłyszeć wypowiedź artystki, w której uczciwie przyznała na czym „wyładowuje” złe samopoczucie: „...mam akurat taki słaby humor, ale kobieta tak czasami ma po prostu i dlatego wyładowuje się na tym, że gotuje...”.

A Wy jak radzicie sobie z gorszym humorem?

Zobacz również: Gwiazdor zespołu disco polo, wszedł w konflikt z mamą! Robi się naprawdę gorąco!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Spektakularne osiągnięcie popularnych Artystek disco polo - Top Girls! Sukces goni sukces!
  2. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
  3. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.