2020-11-21T17:30:00+01:00 Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/najjasniejsze-gwiazdy-disco-polo-juz-dzis-wieczorem-wystapia-w-nowym-programie-tvp2-1605969893.jpg

Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!

Redakcja , 21 Listopad 2020  17:30
Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!
Źródło zdjęć: facebook.com/BadzmyRazem.TVP

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Na naszych oczach dzieje się prawdziwa historia! Magda Narożna i twórca przeboju Ona tańczy dla mnie Radek Liszewski w pojedynku

Reklama

Świat muzyki disco polo znów jest doceniany i przeżywa swoją świetność! Artyści chętnie zapraszani są do wszelakich programów, dzięki czemu grono ich fanów, a także sympatyków tej muzyki może się powiększyć! Już dziś wieczorem w ogólnopolskiej TV zobaczycie dwie fantastyczne gwiazdy, które pokażą jak wielkie mają serca!

Zobacz również: Nowość pt. 'Bawimy się' popularnej grupy disco polo Weź nie pytaj hitem lata 2021?! Fani komentują premierę!

Mowa oczywiście o fantastycznej Magdalenie Narożnej (liderka i wokalistka zespołu Piękni i Młodzi) oraz przebojowym Radosławie Liszewskim (wokalista i lider zespołu Weekend). Artyści wystąpią w odcinku specjalnego programu „Kocham dwójkę. Złoty jubileusz”, który ma charakter teleturnieju i zmierzą się z gwiazdami popularnego programu „Europa da się lubić – 15 lat później” – Kevinem Aistonem i Paolo Cozzą. Takiego wydarzenia nie możecie przegapić!

Na czele drużyny Magdaleny i Radosława stanie Maciej Kurzajewski, a ich przeciwników Marzena Rogalska. Artyści disco polo opowiedzą m.in. o sylwestrowych imprezach Dwójki, jak fantastycznie bawili się na nich wraz z publicznością. Dobrej zabawy, humoru i przede wszystkim rywalizacji na pewno nie zabraknie! Jest o co walczyć, gdyż zwycięzcy mogą zgarnąć pokaźną kwotę, którą następnie przekażą wybranej instytucji charytatywnej.

Magdaleno i Radosławie, bardzo mocno trzymamy za Was kciuki! Dajcie czadu, tak jak na scenie!

Zobacz również: Cudowna i niezwykle kusząca wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Gwiazda zachwyciła piękną suknią! W sieci zawrzało!

https://www.facebook.com/BadzmyRazem.TVP/posts/718592068765372

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Angelika Żmijewska - Top Girls zachwyciła w krótkiej mini! Długie nogi gwiazdy disco polo wywołały lawinę komentarzy w sieci!
  2. Ostróda Disco Stage zamiast Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Plejada gwiazd! Poznajcie listę wykonawców!
  3. Popularna wokalistka disco polo zachwyciła w stroju kąpielowym! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  4. Zostało tylko 10 dni aby zgłosić się do konkursu z okazji 10-lecia Polo TV.
  5. Cudowna gwiazdeczka disco polo czaruje zgrabnym ciałem w skąpym bikini na plaży! Wygląda obłędnie!
  6. Cudowna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! Wygląda przepięknie! Co za widok!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami