Reklama


Reklama

Magda Narożna dumna ze swojej wszechstronnie uzdolnionej córki! Talent ma po mamie?!

2020-02-10T20:44:00+01:00 Magda Narożna dumna ze swojej wszechstronnie uzdolnionej córki! Talent ma po mamie?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/magda-narozna-nie-kryje-dumy-z-corki-1581346664.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Magda Narożna
Reklama


Ogólna

Córka Magdy Narożnej jest uzdolniona na wiele sposobów, a jej zainteresowania nie zamykają się tylko na jedną dziedzinę

Reklama

Ten dzień z pewnością wokalistka zespołu Piękni i Młodzi zapamięta na długo. Magda Narożna jest bardzo dumna ze swojej córki Gabrysi. Artystka disco polo na każdym kroku podkreśla, jak bardzo ją kocha.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!

Oczywiście jest to normalne zachowanie, bo w końcu każda matka widzi anioła w swoim dziecku. Wokalistka w świecie muzyki tanecznej zasłynęła między innymi takimi przebojami, jak „Chciałabym spać z Tobą” , „Ona jest taka cudowna” , „Niewiara” czy też „Nie mów że” i oczywiście „Tak już bez Ciebie”.

Można zauważyć, że bardzo dużo się dzieje w życiu Magdy Narożnej. Ostatnio wokalistka disco polo zamieściła na swoim prywatnym Instagramie rozczulające zdjęcie ze swoją ukochaną córeczką, Gabrysią.

Narożna nie mogła wyjść z podziwu i napisała: - Moja zdolna córeczka i jej pierwsze zawody w tenisie stołowy.

Mama jest dumna Jak widać dziewczynka jest uzdolniona na wiele sposobów, a jej zainteresowania nie zamykają się tylko na jedną dziedzinę. Myślicie, że Gabrysia pójdzie w ślady mamy czy jednak zdecyduje się obrać inną drogę kariery?

Zobacz również: Czy to nowy hit wesel? Formacja disco polo zaskoczyła z nowością w cudnym klimacie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!
  2. Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!
  3. Konkurencja rośnie! Do sieci trafiła nowa odsłona przeboju disco polo! Jest lepsza niż oryginał?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.