2023-10-29T18:47:00+01:00 Maestro odpowiada na zarzuty Luka Rosi! "Odszczekasz te pomówienia i oszczerstwa" Oskarżenia o długi, kontrowersje i riposty w mediach społecznościowych. https://disco-polo.info/uploads/news/maestro-odpowiada-luka-rosi-odszczekasz-te-pomowienia-i-oszczerstwajpg.jpg

Maestro odpowiada na zarzuty Luka Rosi! "Odszczekasz te pomówienia i oszczerstwa"

Autor: Adam Begier , 29 Październik 2023  18:47
Maestro odpowiada na zarzuty Luka Rosi!
Źródło zdjęć: instagram.com/maestrobeatzpl/

Oskarżenia o długi, kontrowersje i riposty w mediach społecznościowych.Reklama

  Reklama

  Jedna z najpopularniejszych postaci w ostatnim czasie w świecie muzyki , Maestro, stał się ostatnio głównym bohaterem dyskusji w mediach społecznościowych. Oskarżenia i riposty między nim a innym znanym artystą, Luką Rosi, rozpalały fanów gatunku i budziły wiele emocji. Jak doszło do konfliktu między dwoma ikonami sceny disco polo?

  Oskarżenia ze strony Luki Rosi

  W godzinach popołudniowych Luka Rosi postanowił opublikować oświadczenie, które w krótkim czasie stało się gorącym tematem w mediach społecznościowych. Artysta oskarżał Maestro o wypożyczenie samochodu i brak uregulowania należności w kwocie 5500 złotych. Dla wielu fanów taka informacja była szokująca. Jak możliwe jest to, że dwaj znani artyści, którzy zdobywali popularność i byli na topie list przebojów, mogli popaść w konflikt o sprawy finansowe?

  Odpowiedź Maestro na oskarżenia

  Nie trzeba było długo czekać na reakcję Maestro. Artysta postanowił skomentować oskarżenia Luky Rosi poprzez Instastories na swoim profilu. Jak wynika z treści, Maestro jest przekonany, że cała sytuacja to próba zdyskredytowania go w oczach fanów i zaszkodzenia jego karierze muzycznej.

  "Post który dodał Luca Rossi to zwykła próba zepsucia mi "kariery" muzycznej przez jedną z gwiazd disco polo, która nie może przeboleć, że nie chciałem mu oddać numeru w klapkach i boli go 10 milionów pod klipem w tak krótkim czasie najwidoczniej... wszelkimi siłami kogoś bardzo boli, że mi się powiodło :) Wiem, mam sporo za uszami, nie jestem święty i przez to łatwo można wymyślić i puścić na mnie jakiś farmazon... aczkolwiek sytuacja opisana przez tego artystę, jest po prostu wyimaginowana.. NIE MIAŁO TO MIEJSCA!" - podkreślił Maestro.

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Maestro-1.jpg
  Plik Maestro-2.jpg
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wesele Daniela Martyniuka i Faustyny owiane wielką tajemnicą? Wielka impreza! Na weselu będą gwiazdy disco polo i nie tylko?
  2. Festiwal Weselnych Przebojów 2024 - gdzie kupić bilety i za ile, kto wystąpi
  3. Najgorętsze Hity Disco Polo - Top 10 Utworów 18 luty 2024!
  4. "Halo Księżniczko" Menelaosa – Nowa era Disco Polo zdobywa Polskę
  5. "Miła moja" – Wielki hity disco polo w wykonaniu Top One! Polo Tv przypomina wielki hit!
  6. "Tańcz Mała Tańcz" hicior od zespołu Massive w klubowym wydaniu | PREMIERA
  7. Agbe zachwyca w najnowszej stylizacji | ZDJĘCIA
  8. Sukces zespołu Bayera! Ich nowy hit "Kocha się raz" zdobywa Polskę – Zobacz, dlaczego wszyscy go uwielbiają!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie