Reklama


Reklama

Maczo: nigdy więcej! Nie chcę się obudzić w późnej starości żałując, że nie zaryzykowałem

2018-05-26T18:19:00+02:00 Maczo: nigdy więcej! Nie chcę się obudzić w późnej starości żałując, że nie zaryzykowałem https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/maczo-nigdy-wiecej-nie-chce-sie-obudzic-w-poznej-starosci-zalujac-ze-nie-zaryzykowalem-1527095507.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - MACZO - Maciej Kuśmierz
Reklama


Życie gwiazd

Artysta udostępnił w sieci osobisty wpis, który spotkał się z odzewem ze strony internatów

Reklama

Maciej Kuśmierz znany wielu internautom jako Maczo, to stosunkowo nowa i zarazem barwna postać na rynku disco polo. Jego kariera sukcesywnie nabiera tempa dzięki dobrym produkcjom takim jak "Marilyn Monroe" czy "Świnka", które możecie oglądać m.in. na łamach naszego serwisu.

Ostatnie miesiące są dla wokalisty nad wyraz aktywne. W jego życiu dużo się działo. Oprócz realizowania produkcji disco polo Maczo wziął udział w polsatowskim reality show. "Wyspa Przetrwania" obudziła w nim nie tylko wiele emocji, ale również siły i wytrwałości. Czy to m.in. wspomniany program miał artysta na myśli w poniższym wpisie?

Straciłem dużo czasu bojąc się podjąć decyzję, nie realizując swoich marzeń czy tkwiąc w niekomfortowej dla mnie sytuacji, pracy czy związku. Kiedy sobie to uświadomiłem, postanowiłem: nigdy więcej! Nie chcę się obudzić w późnej starości żałując, że nie zaryzykowałem, nie podążyłem za głosem serca. Zacząłem grać o duże dla mnie stawki, czasami wygrywając, a czasami sromotnie przegrywając. Ale czy żałuję? Nie żałuję wcale! I pewnie dziś, nawet w tych przegranych dla mnie sprawach, podjąłbym te same decyzje.

Osobiste przemyślenia spotkały się z odzewem ze strony internatów, którzy poparli Maczo. Jak widać, artysta z rozsądkiem podchodzi zarówno do swojej kariery oraz życia. Czy to właśnie jest przepis na sukces? 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!
  2. Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!
  3. Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.