Reklama
Polecamy


Reklama

Maciek Smoliński pokazał swoją wielką miłość! Są nierozłączni!

2020-05-26T08:00:00+02:00 Maciek Smoliński pokazał swoją wielką miłość! Są nierozłączni! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/ona-i-gwiazdor-disco-polo-sa-nierozlaczni-maciek-smolinski-odkrywa-swoje-uczucia-1589834834.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/maciej.smolinski.10
Reklama


Życie gwiazd

Popularny gwiazdor muzyki disco polo pokazał swoją wielką miłość! Jak się okazuje, jest w niej zakochany od dawna

Reklama

W świecie muzyki disco polo znamy kilka przykładów nierozłącznych relacji. Od najbardziej popularnych małżeństw, jak np. zespół Mejk, po rodzinne więzi Jagody i Brylanta, lub całego rodzeństwa Gwiazdowskich, które tworzy formację Mig!

Zobacz również: Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!

Mówi się, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, a jednak wyżej wymienione przykłady, są dowodem na istnienie nici porozumienia wśród krewnych!

Okazuje się, że gwiazdy przywiązują się nie tylko do ludzi, ale również do swoich czworonożnych przyjaciół! Idealnym tego przykładem jest gwiazdor muzyki disco polo, Maciej Smoliński, który od lat zakochany jest w swoim psiaku! Sunia, o imieniu Gabi, towarzyszy mu niemal w każdym aspekcie życia! Wokalista zajmuje się nią wzorowo, inni właściciele psów śmiało mogą uczyć się od Maćka, jak wygląda poprawne wychowywanie i wspólne życie ze zwierzęciem!

Artysta poświęcił Gabi nawet swoje przedramię, na którym dumnie wytatuował jej podobiznę! Prezenter i wokalista, dzięki pandemii i przymusowej przerwy w koncertach, ma chwilowo mnóstwo czasu i oprócz tworzenia nowej muzyki, z przyjemnością spędza z psinką wolne chwile na świeżym powietrzu, co chętnie fotografuje i publikuje na swoich portalach społecznościowych.

Ostatnio mogliśmy podziwiać tego typu post z serduszkiem i uroczym podpisem „Moja”. Pies najlepszym przyjacielem człowieka? Ten przypadek jest książkowym potwierdzeniem takiego zjawiska!

Zobacz również: Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!
  2. Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!
  3. PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.