Reklama
Polecamy


Reklama

Long i Junior ludźmi sukcesu? Ich kolejny projekt zbiera owocne plony!

2017-11-14T15:30:00+01:00 Long i Junior ludźmi sukcesu? Ich kolejny projekt zbiera owocne plony! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/11/long-junior-ludzmi-sukcesu-ich-kolejny-projekt-zbiera-owocne-plony-1510523323.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne / materiały prasowe / facebook - Long & Junior
Reklama


Ogólna

Energii i charyzmy im nie brakuje. Dzięki swojej kreatywności grupa Long & Junior podbija rynek disco. Ich kolejny projekt zaowocował

Reklama

Panowie wielokrotnie w rozmowie z nami zdradzali, że gdy tylko dochodzi do jakiś małych nieporozumień to szybko o nich rozmawiają i rozwiewają wszelakie wątpliwości tak, aby atmosfera między nimi była „czysta”.

Dzięki temu już od ponad 15 lat działają w branży muzycznej i uzupełniają rynek disco polo & dance o kolejne, godne uwagi produkcje. Takie jak m.in. ich jesienna nowość z 2015 roku pt. "Bądź moją królową". Od dnia premiery klip do wspomnianej piosenki przekroczył 30 mln wyświetleń. Jest to niesamowity wynik, tym bardziej że konkurencja w branży jest duża. 

Jak widać, na formację Long & Junior nie ma mocnych. Panowie co rusz zaskakują czymś nowym i co ważne, ciekawym! Obecnie zespół dużo koncertuje, co nie oznacza, że nie pracują nad kolejną perełką. Kiedy jej premiera? Uzbrójcie się w cierpliwości. Smaczki w odpowiednim czasie pojawią się na łamach naszego serwisu

Klip do udostępnionej produkcji został zrealizowany na Śląsku. Dokładniej w katowickiej Pomarańczy oraz we wnętrzach Zamku w Siemianowicach Śląskich. Zdjęcia wykonała firma 9LiterFilmy.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Żona gwiazdora disco polo odważnie eksponuje swój atrakcyjny dekolt!
  2. Tajemnicza gwiazda popularnych produkcji podbije branżę disco polo?! Nieoczekiwany zwrot akcji?!
  3. Gwiazdor disco polo sięgnął po broń! Szokujący materiał w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.