2017-10-01T15:15:00+02:00 Lili zrealizowała nowość pt. "Do rana" | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2017/10/lili-zrealizowala-nowosc-pt-do-rana-video-1506861137.jpg

Lili zrealizowała nowość pt. "Do rana" | VIDEO

Redakcja , 01 Październik 2017  15:15

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Lili zrealizowała nowość pt. "Do rana" | VIDEO
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Kolejny utwór pojawił się repertuarze Lili. Zobaczcie jak wygląda zapowiedź teledysku do piosenki pt. "Do rana".

Reklama

Lili to artystka znana w branży z niesamowitego wokalu i ogromnej energii, którą dzieli się z całym zespołem podczas koncertów znów zaskakuje! 

Już 14 października pojawi się nowa produkcja od zespołu Lili. Będzie to teledysk do premierowej piosenki pt. "Do rana".

Utwór jest o całowaniu, A dokładnie o tym że upatrzyłam sobie chłopaka i zrobię wszystko żeby go zdobyć - zdradziła nam Basia.

Teledysk powstawał w Janowie Lubelskim. Klip jest bardzo wakacyjny, pojawiają się wszelkie atrakcje jakie zazwyczaj robią ze sobą pary w wakacje. Ciekawostką może być to że główną rolę zagrała siostra wokalistki - Kasia.

Zobaczcie zapowiedź.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!
  2. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  3. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
  4. Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!
  5. Znany gwiazdor disco polo śpiewająco obronił dyplom! Fani gratulują niebywałego sukcesu!
  6. Najgorętsza Mamuśka w disco polo cała w czerwieni! Gwiazda zachwyca kuszącą stylizacją!
  7. Trzy prześliczne wokalistki disco polo deklasują konkurencje! Zespół Szpilki z nowością pt. 'Chciałabym więcej' podbija internet!
  8. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami