Reklama


Reklama

Lekarz podjął decyzję w sprawie Magdy Narożnej! Gwiazda disco polo musi pozostać w szpitalu! Co z koncertami?

2019-06-28T21:31:00+02:00 Lekarz podjął decyzję w sprawie Magdy Narożnej! Gwiazda disco polo musi pozostać w szpitalu! Co z koncertami? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/lekarz-podjal-decyzje-w-sprawie-magdy-naroznej-wiemy-co-z-koncertami-zespolu-piekni-i-mlodzi-1561747892.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Magda Narożna
Reklama


Ogólna

Kolejne informacje na temat Magdy Narożnej trafiły do sieci. Jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki disco polo & dance musi pozostać w szpitalu

Reklama

Najbardziej charyzmatyczna kobieta ze świata disco polo trafiła do szpitala.  Wielokrotnie określana jako królowa tego gatunku muzycznego - Magda Narożna końcówki czerwca nie może zaliczyć do udanych.

Niestety wokalistka disco polo przebywa od kilku dni w szpitalu. Pierwsze informacje na temat stanu zdrowia wokalistki disco polo były niepokojące. Jednak dziś za pomocą mediów społecznościowych Magda poinformowała, że jest już lepiej i jest nadzieja, że wyjdzie do domu.

MAGDA NAROŻNA MUSI POZOSTAĆ JESZCZE W SZPITALU!

Jednak lekarze nie zgodzili się, aby wokalistka disco polo opuściła szpital przed weekendem, dlatego z tego powodu zespół Piękni i Młodzi jest zmuszony do odwołania swoich koncertów.

To z pewnością wielki cios dla wszystkich fanów uwielbianego zespołu disco polo, którzy chcieli się wybrać na ich koncert w ten weekend.

Magda Narożna jak i menadżerowie zapewnili, że postarają się przełożyć koncerty z tego weekendu, aby jak najszybciej wynagrodzić odwołanie tych wydarzeń.

Sama wiadomość od Magdy napawa optymizmem, ponieważ było widać uśmiech i zadowolenie na jej twarzy, a odwiedziny córki spowodowały, że Narożna czuła się znakomicie.

Mamy nadzieję, że królowa disco polo jak najszybciej wróci do formy i lada moment zobaczymy ją na scenie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gorąca Grażyna z zespołu disco polo! Trzyminutowy spektakl ironii, sarkazmu i świetnego humoru!
  2. Gwiazdor disco polo udostępnił nagie zdjęcie z żoną! Są w intymnym uścisku!
  3. Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.