Reklama
Polecamy


Reklama

Legenda muzyki tanecznej z nowym utworem! Toledo „Narzeczona”

2020-04-30T19:44:00+02:00 Legenda muzyki tanecznej z nowym utworem! Toledo „Narzeczona” https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/legenda-muzyki-tanecznej-z-nowym-utworem-toledo-narzeczona-1588263994.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Tomek Rozum, który jest liderem i wokalistą zespołu Toledo, wkłada ogrom pracy w muzykę, aby zawsze wszystko było na jak najwyższym poziomie

Reklama

Formacja Toledo postanowiła wydać nowy kawałek, który został zatytułowany „Narzeczona”. Wszystko wskazuje na to, że tytułowa piękność nieźle zamieszkała artyście w głowie. Musicie ocenić to sami.

Zobacz również: Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!

Toledo w branży muzycznej może pochwalić się 25-letnim doświadczeniem, co przekłada się na jakość ich twórczości. Tomek Rozum, który jest liderem i wokalistą zespołu Toledo, wkłada ogrom pracy w muzykę, aby zawsze wszystko było na jak najwyższym poziomie. 

Formacja ma na koncie wiele przebojów, bez których trudno jest sobie wyobrazić jakiekolwiek wesele bądź też inne uroczystości muzyczne. Do tych najczęściej słuchanych bezapelacyjnie zalicza się między innymi utwory pod tytułem „Zostaw mi nadzieję” , „Serca dwa” i „Jesteś najważniejsza”.

Słuchając najnowszej propozycji pod tytułem „Narzeczona” możemy przenieść się w inny wymiar rzeczywistości. Zamężne kobiety z pewnością myślami powrócą do chwil, gdzie były noszone przez swych wybranków na rękach - a panie, które są przed ślubem będą mogły poczuć, jakby wokalista śpiewał ten kawałek specjalnie z myślą o nich.

Myślicie, że tytułowana „Narzeczona” od grupy Toledo zawładnie rynkiem disco polo i wskoczy na listy wielkich przebojów?

Zobacz również: Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!
  2. Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!
  3. PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.