2020-04-30T19:44:00+02:00 Legenda muzyki tanecznej z nowym utworem! Toledo „Narzeczona” https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/legenda-muzyki-tanecznej-z-nowym-utworem-toledo-narzeczona-1588263994.jpg

Legenda muzyki tanecznej z nowym utworem! Toledo „Narzeczona”

Redakcja , 30 Kwiecień 2020  19:44

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Legenda muzyki tanecznej z nowym utworem! Toledo „Narzeczona”
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Tomek Rozum, który jest liderem i wokalistą zespołu Toledo, wkłada ogrom pracy w muzykę, aby zawsze wszystko było na jak najwyższym poziomie

Reklama

Formacja Toledo postanowiła wydać nowy kawałek, który został zatytułowany „Narzeczona”. Wszystko wskazuje na to, że tytułowa piękność nieźle zamieszkała artyście w głowie. Musicie ocenić to sami.

Zobacz również: To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!

Toledo w branży muzycznej może pochwalić się 25-letnim doświadczeniem, co przekłada się na jakość ich twórczości. Tomek Rozum, który jest liderem i wokalistą zespołu Toledo, wkłada ogrom pracy w muzykę, aby zawsze wszystko było na jak najwyższym poziomie. 

Formacja ma na koncie wiele przebojów, bez których trudno jest sobie wyobrazić jakiekolwiek wesele bądź też inne uroczystości muzyczne. Do tych najczęściej słuchanych bezapelacyjnie zalicza się między innymi utwory pod tytułem „Zostaw mi nadzieję” , „Serca dwa” i „Jesteś najważniejsza”.

Słuchając najnowszej propozycji pod tytułem „Narzeczona” możemy przenieść się w inny wymiar rzeczywistości. Zamężne kobiety z pewnością myślami powrócą do chwil, gdzie były noszone przez swych wybranków na rękach - a panie, które są przed ślubem będą mogły poczuć, jakby wokalista śpiewał ten kawałek specjalnie z myślą o nich.

Myślicie, że tytułowana „Narzeczona” od grupy Toledo zawładnie rynkiem disco polo i wskoczy na listy wielkich przebojów?

Zobacz również: Dzieci lidera zespołu Bayer Full atakują sieć wyśmienitą premierą! Zapowiada się nowy przebój disco polo?!

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Taneczna nowość młodej wokalistki disco polo podbija sieć! To nowy hit wszystkich dyskotekowych parkietów?!
  2. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
  3. Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!
  4. Nowa gwiazda w świecie disco polo! Premierowy utwór Artysty podbija serca fanów! Klip nagrano w Niemczech!
  5. Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił się gwiazdor disco polo!
  6. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami