Reklama


Reklama

Kultowy hit w najnowszej odsłonie podbija serca publiki! Zespół Redox wykonał fantastyczny ruch!

2020-07-23T13:30:00+02:00 Kultowy hit w najnowszej odsłonie podbija serca publiki! Zespół Redox wykonał fantastyczny ruch! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/kultowy-hit-w-najnowszej-odslonie-podbija-serca-publiki-zespol-redox-wykonal-fantastyczny-ruch-1595150483.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

zdecydowano się na unowocześnienie warstwy muzycznej, natomiast teledysk pochodzi sprzed 25 lat

Reklama

Wesela, jubileusze, dyskoteki - to prawdziwy bastion muzyki disco polo. Jesteśmy świadomi, że jeśli disco obecne jest na imprezie, to nie może tam zabraknąć klasyków tego gatunku, legendarnych numerów, czy, jak to się mówi w dzisiejszych czasach, prawdziwych "sztosów" lat 90'. Omawiany dziś utwór jest właśnie takim kultowym przebojem.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo podbije tym rynek muzyczny?! Tej premiery od zespołu Bayera nie można przegapić!

Utwór "Zakochany klown" ukazał się w roku 1995 i szturmem przeszedł przez ówczesne notowania list przebojów. Zespół Redox w bardzo ciekawy sposób podszedł w tamtym czasie do realizacji tego materiału, co było idealnym przepisem na sukces i powodzeniem w świecie disco polo. Dziś temat wspomnianego klowna wraca!

W sieci ukazała się bowiem odświeżona wersja przeboju Redox. Co ciekawe, zdecydowano się jedynie na unowocześnienie warstwy muzycznej - teledysk pozostawiono bez zmian, zatem obraz wykorzystany w wersji z 2020 pochodzi sprzed 25 lat!

Utwór nie został odnowiony bez przyczyny - już jakiś czas temu pisaliśmy, że taki zabieg jest konsekwencją zapotrzebowania, które generuje publika. Prawdą jest fakt, że legendarne przeboje wracają do łask, a zespoły znając oczekiwania swoich fanów chętnie realizują tego typu projekty.

Poniżej znajdziecie wspomniany utwór, w trzech wersjach. Dlaczego trzech? Jedna z nich to duet z formacją Diadem, który również odnosił się do tego samego utworu. Jak widać, prawdziwy przebój można wielokrotnie odświeżać!

Zobacz również: W życiu znanego muzyka disco polo przyszedł czas poważne na zmiany!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo uczy młode pary pierwszego tańca!
  2. Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!
  3. Gwiazda disco polo z dekoltem do pasa! Ten widok zwala z nóg! Wygląda olśniewająco!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.