2023-09-04T14:00:00+02:00 Kuba Urbański z Playboys o nostalgii za dzieciństwem: "Moja Babcia - jedna z najważniejszych osób na Kuba Urbański z Playboys wspomina lata dzieciństwa spędzone u babci na wsi, bez technologii, podkreślając wartość rodzinnych chwil. https://disco-polo.info/uploads/news/kuba-urbanski-z-playboys-o-nostalgii-za-dziecinstwem-moja-babcia---jedna-z-najwazniejszych-osob-na-swieciejpg.jpg Disco-Polo.info

Kuba Urbański z Playboys o nostalgii za dzieciństwem: "Moja Babcia - jedna z najważniejszych osób na świecie"


Kuba Urbański z Playboys wspomina lata dzieciństwa spędzone u babci na wsi, bez technologii, podkreślając wartość rodzinnych chwil.

Autor: Adam Begier, 04 Wrzesień 2023  14:00
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Kuba Urbański z Playboys o nostalgii za dzieciństwem:
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wapniaczka zaskakuje rynek disco polo nowością "Mój Były ale to VIXA"! Utwór stanie się HYMNEM kobiet?!
 2. Gorąca premiera disco polo: Maczo - Dziewczyna to bajka!
 3. Marcin Miller bez cenzury o USA: Szokujące wyznania przed nadchodzącą trasą

  Niektórzy z nas pamiętają te czasy, kiedy telewizor miał tylko kilka kanałów, a dzieci spędzały całe dni na świeżym powietrzu. Wspomnienia z dzieciństwa często mają w sobie magię, którą trudno zastąpić nowoczesnymi technologiami. Kuba Urbański, znany wszystkim jako lider zespołu Playboys, postanowił podzielić się swoimi uczuciami w odniesieniu do tych chwil.

  Wakacje u Babcia - czas, którego nie zapomnisz

  Dla wielu z nas lato kojarzy się z wakacjami spędzanymi na wsi u dziadków. Wolność, przygoda, bliskość natury. Bez trosk, obowiązków i... technologii. Jak napisał Kuba: "Nie było telefonów komórkowych, aplikacji, tabletów, laptopów". To były czasy, kiedy zabawa nie była uzależniona od dostępu do internetu. Często z domu wychodziło się tuż po śniadaniu i wracało dopiero późnym wieczorem. I choć świat dookoła się zmienia, takie wspomnienia pozostają z nami na zawsze.

  Niewątpliwie wielu z nas ma w sercu miejsce dla dziadka. To od niego słyszeliśmy historie o dawnych czasach, przygodach z młodości i o tym, jak kiedyś wyglądało życie. Dziadka Kuby nie ma już z nami, ale jego opowieści na pewno pozostały w sercu wnuka. To one budują naszą historię rodzinna i stanowią nierozerwalny element naszej tożsamości.

  Nie można zapomnieć o roli babci w życiu każdego z nas. Jak napisał Kuba: "Moja Kochana Babcia zawsze będzie dla mnie jedna z najważniejszych osób na świecie". To od babci uczymy się wielu wartości, począwszy od tradycyjnych przepisów kulinar, po życiowe mądrości przekazywane z pokolenia na pokolenie. Babcia to serce rodziny, osoba, która zawsze jest przy nas, niezależnie od sytuacji.

  Playboys Wspomnienia - most między przeszłością a teraźniejszością

  W dzisiejszych czasach, kiedy technologia i postęp zmieniają nasz świat w zastraszającym tempie, warto czasem zatrzymać się i powrócić myślami do chwil z przeszłości. Kuba Urbański przypomniał nam wszystkim, jak ważne są relacje rodzinne i jak cenne są wspomnienia z dzieciństwa.

  W końcu, jak mawiają, nie możemy wiedzieć, dokąd zmierzamy, jeśli nie pamiętamy, skąd przyszliśmy. Wspomnienia z dzieciństwa to nasz kompas, który wskazuje nam drogę w życiu.


  PLAYBOYS - Ciao Ciao

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zenon Martyniuk - Jak Mam Cię Pokochać! Gorąca premiera disco polo! To będzie większy hit niż "Przez twe oczy zielone" ?
  2. Koniec historycznego klubu disco polo: Banderoza żegna się po 31 Latach!
  3. Opadną wam szczęki! Kordian zaskoczył wszystkich! Posłuchajcie jak śpiewa na żywo! | VIDEO
  4. Są mistrzami sceny weselnej?! Eratox Band zaskoczyli nową produkcją: 'W perły zmienić deszcz' – To ślubny Hit Roku?
  5. Są identyczni?! Filip Lato wcielił się w Skolima! Zobaczcie nagranie! Artysta może wygryźć króla latino?!
  6. Sylwia Kossakowska to prawdziwa nowa gwiazda disco polo?! Niesamowity wieczór w Mega Music Wilga | VIDEO
  7. Shantel zachwyca nowym hitem "Warszawianka" w świecie Disco Polo!
  8. Wyjątkowe życzenia dla Zbigniewa Stonogi od Łukasza Mikulskiego Magik Band z okazji 30-lecia małżeństwa! | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie