2023-02-19T18:29:00+01:00 Król latino nowym HITEM disco polo?! Ta nowość może podbić rynek muzyczny nie tylko w Polsce! Nowy hit zespołu Denis pt. "Król latino" wzbudza kontrowersje i zaskakuje gorącym klimatem https://disco-polo.info/uploads/news/nowy-krol-latino-krol-latino---goraca-premiera-od-denisajpg.jpg

Król latino nowym HITEM disco polo?! Ta nowość może podbić rynek muzyczny nie tylko w Polsce!

Autor: Adam Begier , 19 Luty 2023  18:29
Król latino nowym HITEM disco polo?! Ta nowość może podbić rynek muzyczny nie tylko w Polsce!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nowy hit zespołu Denis pt. "Król latino" wzbudza kontrowersje i zaskakuje gorącym klimatemReklama

  Reklama

  Wielbiciele muzyki z pewnością nie mogą przegapić najnowszej premiery zespołu Denis z wytwórni Impulsywni. Grupa pod wodzą młodego, ambitnego wokalisty Grzegorza Tymoczki zaprezentowała swój najnowszy utwór "Król latino", który już teraz wzbudza duże zainteresowanie w branży muzycznej.

  Zobacz również: Zobacz, Jak "Iskierka" Kariny Opyrchał podbija TikToka i YouTube!

  Grzegorz Tymoczko - nie tylko disco polo

  Grzegorz Tymoczko to artysta, który swoim talentem i zaangażowaniem w branży muzycznej zwrócił na siebie uwagę wielu słuchaczy. Jego głównym gatunkiem jest disco polo, jednak nie ogranicza się tylko do niego. W swoim dorobku ma utwory mocno urozmaicone. Jest autorem wielu imprezowych kawałków, które od lat bawią ludzi na parkietach. Współpracuje z popularnymi zespołami m.in grupą Letni z Kielc czy Borysem LBD.

  Gorąca premiera utrzymana w klimacie latino

  Najnowszy utwór zespołu Denis zatytułowany "Król latino" to kompozycja utrzymana w klimacie latino, która z pewnością podbije serca fanów muzyki klubowej i nie tylko. Piosenka łączy w sobie zmysłowe rytmy i pozytywną energię, która wprowadza w świetny nastrój. "Król latino" to hit, który nie tylko pobudza do tańca, ale również wpada w ucho i zostaje w pamięci na długo.

  Utwór "Król Latino" bazowany jest na gatunku muzycznym reggeton. W teledysku wzięły udział piękne dziewczyny ze szkoły tańca "M-Dance Concept" z Muniny, a teledysk był nagrywany w Rzeszowie w klubie "Candela". Utwór "Król Latino" dedykowany jest bliskim nam osobom, na które zawsze możemy liczyć, na ich ciepło, troskę oraz wsparcie.

  - zdradził nam Grzegorz.

  Reklama

  Grzegorz Tymoczko chce przejąć określenie "Króla latino"?

  Wraz z premierą najnowszego utworu pojawiły się plotki, że Grzegorz Tymoczko chce przejąć określenie "Króla lationo" od Skolima?. Z pewnością nazwa ta jest bardzo prestiżowa i kojarzy się z wielkimi hitami w klimacie latino. Jednak czy Tymoczko będzie miał szansę na jej przejęcie? Czas pokaże, czy jego "Król latino" okaże się na tyle mocnym utworem, aby stać się nowym hitem tego lata.

  Bujający rytm to gwarancja sukcesu?

  Jednym z elementów, który przyciąga uwagę słuchaczy w "Królu latino", jest bujający rytm utworu. To właśnie dzięki niemu piosenka staje się tak zaraźliwa i wpada w ucho. Czy to wystarczy, aby utwór odniósł sukces? Z pewnością nie tylko rytm jest kluczowy w muzyce, ale również melodia, tekst i wokal.

  Posłuchajcie nowości na disco-polo.info i zobaczcie co przygotował Denis.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Agbe zachwyca w najnowszej stylizacji | ZDJĘCIA
  2. Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!
  3. Iness zdradziła wielką tajemnice - ma siostrę truckerkę! Są jak dwie krople wody?
  4. "Kieliszki do Góry" - Weselny Hit z Magik Band! Posłuchajcie na żywo!
  5. Zespół After Party z hitem 'Jesteśmy sobie pisani' podbija rynek disco polo i dobrze zarabia!
  6. Czemu disco polo?
  7. Premiera nowego teledysku LaVioli 'Przyjdzie taki dzień'! Ekskluzywny fragment, taneczne rytmy i pełna energia
  8. "Kocha się raz" w Klubowym Wydaniu - Nowy hit od zespołu Bayera!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie