2015-05-15T20:40:00+02:00 Kortowiada 2015 odleciała ! https://disco-polo.info/uploads/news/2015/05/gesek-kortowiada.png

Kortowiada 2015 odleciała !

Redakcja , 15 Maj 2015  20:40

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Kortowiada 2015 odleciała !
Źródło zdjęć:
Reklama

Koncerty zespołów disco, przyciągnęły tysiące ludzi, studentów, którzy spragnieni byli dobrej zabawy. Kortowiada to słynna impreza dla studentów, którzy uwielbiają bawić w rytm najlepszej muzyki.   Zapytaliśmy Łukasza Geska jak ocenia imprezę...

Reklama

Koncerty zespołów disco, przyciągnęły tysiące ludzi, studentów, którzy spragnieni byli dobrej zabawy. Kortowiada to słynna impreza dla studentów, którzy uwielbiają bawić w rytm najlepszej muzyki.

 

Zapytaliśmy Łukasza Geska jak ocenia imprezę – To mój pierwszy tego typu koncert, przed taką dużą publicznością. Udział w tej imprezie to dla mnie wielki zaszczyt i cieszę się, że to właśnie mój zespół został zaproszony. Publiczność na tej imprezie był rewelacyjna. To bardzo budujące jak tysiące ludzi śpiewało moje utwory. Nie zapomnę tego koncertu do końca życia.

 

Jak widzimy muzyka disco, ma się dobrze, dla potwierdzenia słów Geska, udostępniamy część koncertu poniżej.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Patryk Pegza - After Party pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie gwiazdora disco polo rozczuliło Polaków!
  2. Sławomir gwiazdą światowego reality show! Emisja odcinków z artystą rock-polo już dzisiaj w sieci!
  3. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  4. Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!
  5. Tłumy na dożynkowym koncercie zespołu Mejk! Gwiazdorzy disco polo doprowadzili publiczność do szaleństwa!
  6. Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!
  7. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
  8. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami