Reklama
Polecamy


Reklama

Kontrowersyjna nowość od gwiazdy disco polo!

2019-10-17T10:00:00+02:00 Kontrowersyjna nowość od gwiazdy disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/kontrowersyjna-nowosc-od-gwiazdy-disco-polo-1571255253.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Sprawdźcie sami.

Reklama

Kamil Jaworski nie zamierza zwalniać tempa. Wokalista grupy disco polo - Soleo ponownie pracował na planie teledysku. Tym razem będzie zupełnie inaczej, niż dotychczas. Sprawdźcie sami. 

Zobacz również: Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!

Wokalista formacji Soleo powinien być wzorem do naśladowania przez wykonawców jednego przeboju, którzy wychodzą z założenia, że jeśli raz udało im się stworzyć hit, to już nie musza wychylać się, tworzyć nowych kawałków i przede wszystkim być otwartym dla fanów, którzy dzielnie czekają, aż pojawi się coś innego.

Kamil Jaworski jest doskonałym przykładem na to, że jeśli tworzy się muzykę z miłości, sprawia to przyjemność i jest przy tym dużo zabawy, to stworzenie nowego teledysku jest w pewnym momencie, jak czekolada.

Wokalista disco polo nie mógłby przeżyć miesiąca bez nienagrania przynajmniej jednego nowego klipu do swoich muzycznych propozycji. Na te chwile nie ma drugiego takiego artysty, który byłby taki otwarty dla swoich fanów i ich potrzeby.

Kamil wie, że fani czekają na jego nowe perełki. W ostatnim czasie zespół Soleo pracował nad nowym, bardzo pomysłowym teledyskiem do piosenki pod tytułem „Wariaty”.

Zobacz również: Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!

Ich wkład, trud i zaangażowanie będziecie mogli podziwiać już w piątek! Premiera już 18 października. Czekacie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!
  2. Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!
  3. Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.