Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-10-17T10:00:00+02:00 Kontrowersyjna nowość od gwiazdy disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/kontrowersyjna-nowosc-od-gwiazdy-disco-polo-1571255253.jpg
Reklama

Kontrowersyjna nowość od gwiazdy disco polo!

Redakcja , 17 Październik 2019  10:00
Kontrowersyjna nowość od gwiazdy disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Sprawdźcie sami.

Reklama

Kamil Jaworski nie zamierza zwalniać tempa. Wokalista grupy disco polo - Soleo ponownie pracował na planie teledysku. Tym razem będzie zupełnie inaczej, niż dotychczas. Sprawdźcie sami. 

Zobacz również: Angelika z Top Girls powaliła na kolana publikacją. Czarne kozaki wokalistki disco polo podkreśliły jej zgrabne nogi.

Wokalista formacji Soleo powinien być wzorem do naśladowania przez wykonawców jednego przeboju, którzy wychodzą z założenia, że jeśli raz udało im się stworzyć hit, to już nie musza wychylać się, tworzyć nowych kawałków i przede wszystkim być otwartym dla fanów, którzy dzielnie czekają, aż pojawi się coś innego.

Kamil Jaworski jest doskonałym przykładem na to, że jeśli tworzy się muzykę z miłości, sprawia to przyjemność i jest przy tym dużo zabawy, to stworzenie nowego teledysku jest w pewnym momencie, jak czekolada.

Wokalista disco polo nie mógłby przeżyć miesiąca bez nienagrania przynajmniej jednego nowego klipu do swoich muzycznych propozycji. Na te chwile nie ma drugiego takiego artysty, który byłby taki otwarty dla swoich fanów i ich potrzeby.

Kamil wie, że fani czekają na jego nowe perełki. W ostatnim czasie zespół Soleo pracował nad nowym, bardzo pomysłowym teledyskiem do piosenki pod tytułem „Wariaty”.

Zobacz również: Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje

Ich wkład, trud i zaangażowanie będziecie mogli podziwiać już w piątek! Premiera już 18 października. Czekacie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wdzięk, czar i tona seksapilu! Trzy urocze dziewczyny z Top Girls wystąpiły w znanym programie TVP!
  2. Gwiazda disco polo kusi w samej bieliźnie! Jej Instagram płonie!
  3. Trudno w to uwierzyć! Artysta disco polo pochwalił się swoimi zdobyczami! To był bardzo owocny sezon!
  4. Wokalista disco polo z okazji wyjątkowego jubileuszu dziękuje fanom! Godne podsumowanie działalności

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej