2023-03-03T11:35:00+01:00 Kontrowersje wokół nazwy zespołu Piękni i Młodzi! Dawid Narożny w centrum afery! Artysta tłumaczy się W branży disco polo jest to pierwsza taka sytuacja, w której to są na rynku topowe zespoły o takiej samej nazwie. https://disco-polo.info/uploads/news/kontrowersje-wokol-nazwy-zespolu-piekni-i-mlodzi-dawid-narozny-wyjasnia-prawde-na-temat-uzywania-nazwy-2jpg.jpg Disco-Polo.info

Kontrowersje wokół nazwy zespołu Piękni i Młodzi! Dawid Narożny w centrum afery! Artysta tłumaczy się przed fanami!


W branży disco polo jest to pierwsza taka sytuacja, w której to są na rynku topowe zespoły o takiej samej nazwie.

Autor: Adam Begier, 03 Marzec 2023  11:35
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Kontrowersje wokół nazwy zespołu Piękni i Młodzi! Dawid Narożny w centrum afery! Artysta tłumaczy się przed fanami!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gwiazdy disco polo Topky rozpalą scenę podczas Dni Ostrowi 2024!
 2. Premiera disco polo: Jacek Gwiazda pt. "Zatrzymać czas"!
 3. Zenon Martyniuk nagra duet ze swoim synem Danielem Martyniukiem?! "coś razem nagramy" Co na to fani?!

  Zespół Piękni i Młodzi utworzony został przez Magdę i Dawida Narożnych w 2012 roku. Przez wiele lat wokalistą w zespole był Dawid, a wokalistką Magda. Niestety, wskutek nieporozumień wokół byłych małżonków, Dawid opuścił szeregi zespołu, a jego miejsce zajął Daniel Biczak. Po odejściu z szeregów zespołu, Dawid rozpoczął solową karierę, zaś Magdalena zmieniła nazwę formacji na Piękni i Młodzi Magdalena Narożna.

  Zobacz również: Mega premiera: "Szalone wesele" - hit od Magik Band i Romeo, który rozkręci każdą imprezę!

  DAWID NAROŻNY ZACIĘTA DYSKUSJA NA TEMAT NAZWY

  Od czasów odejścia z szeregów zespołu, Dawid rozpoczął solową karierę i wydał takie utwory jak: „Alkoholiczka”, „Nosiłem kwiaty Ci” czy „Insta”. Kilka tygodni temu, wokalista ogłosił, że zakłada nowy zespół pod nazwą Piękni i Młodzi Dawid Narożny, a także że poszukuje wokalistki do swojego nowego projektu. Wieść na temat założenia zespołu pod dokładnie taką samą nazwą, z którego został wykluczony wywołała wśród internautów zaciętą dyskusję, której motywem była spekulacja co do używania przez Dawida nazwy. Jedni internauci pisali, że wokalista nie może użyć nazwy, drudzy natomiast twierdzili, że Narożny ma wszelkie prawa do nazwy, i jak najbardziej może jej używać. Pojawiły się również wzmianki o tym, że Dawid nie powinien wykonywać piosenek stworzonych w tamtym okresie. Jaka jest więc prawda? Czy Dawid za użycie nazwy Piękni i Młodzi poniesie konsekwencje? Czy może używać bezproblemowo wspomnianej nazwy?  Czy może wykonywać piosenki nagrane przez zespół jeszcze w czasach, kiedy był jego członkiem? To wszystko wyjaśniamy poniżej.

  WOKALISTA WYJAŚNIA A PRAWA DO NAZWY PIĘKNI I MŁODZI

  Po zaciętej i zażyłej dyskusji nie milkną rozmowy na temat nazwy Piękni i Młodzi używanej przez Dawida Narożnego. Popularny gwiazdor postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości nagrywając ponad sześciominutowy materiał z wyjaśnieniem nazwy i raz na zawsze zakończyć wszelkie spekulacje dotyczące jego zespołu.

  Dawid bardzo często dostaje zapytania, nawet od organizatorów koncertów, o prawa do korzystanie z nazwy Piękni i Młodzi. Jak się okazuje, pomysłodawcą nazwy jest sam wokalista, co potwierdzili inni członkowie zespołu, zaś prawa do niej ma cała trójka.

  CZY DAWID NAROŻNY MOŻE WYKONYWAĆ PIOSENKI ZESPOŁU?

  Dawid dostaje również dużo pytań dotyczących o wykonywanie podczas koncertów piosenek, które powstały w poprzednim składzie zespołu Piękni i Młodzi. Dla internautów  to temat rzeka, który wciąż jest przedmiotem do debatowania i wymieniania się swoimi przemyśleniami. Dawid również postanowił odnieść się do tej sprawy. Więc czy może wykonywać piosenki nagrane z zespołem Piękni i Młodzi? Odpowiedź może zaskakiwać, ale okazuje się,  że… TAK. Narożny jak najbardziej ma pełne prawo do śpiewania na koncertach piosenek zespołu Piękni i Młodzi  ponieważ jest ich współautorem. Jak sam zapewnia wspomniane utwory pojawią  w repertuarze nowego zespołu pod nazwą Piękni i Młodzi Dawid Narożny.

  Zobacz również: Mega premiera: "Szalone wesele" - hit od Magik Band i Romeo, który rozkręci każdą imprezę!

  ROZWIANE WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

  Zdecydowanie materiał opublikowany przez wokalistę rozwieje wszelakie wątpliwości i zakończy wciąż panującą dyskusję dotyczącą samej nazwy jak i wykonywanie przez niego utworów nagranych w przeszłości.  Nowy projekt o nazwie Piękni i Młodzi Dawid Narożny lekko bazuje na znanym zespole, ale jest w pełni przedsięwzięciem, którego nie należy łączyć z istniejącym już przeszło dziesięć lat zespołem. Jeśli chodzi o nurt disco polo jest to pierwsza taka sytuacja, w której członkowie znanego zespołu rozbijają się na dwa teamy i zakładają osobne formacje, o takiej samej nazwie.

  Dajcie znać co wy sądzicie o całym zdarzeniu.


  Dawid Narożny - Alkoholiczka

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Co za ciało! Wokalistka disco polo Kasia Grabowska Top Girls wprawia w osłupienie: Musisz to zobaczyć! Ma w sobie piękno i grację!
  2. "Królowa jest tylko jedna" Dawid Narożny wydał właśnie nowy KLIP! Jak wyszło? | PREMIERA
  3. Jest ikoną góralskiego disco polo?! Kordian zaskakuje nowym singlem "Jesteś jak wiosna"!
  4. Poznaj burzliwą historię Krzysztofa Rutkowskiego, od domu dziecka do szczytów disco polo. Jego przeboje żyją do dziś
  5. Premiera disco polo: Jacek Gwiazda pt. "Zatrzymać czas"!
  6. To prawdziwi mistrzowie wesel! Zobacz, jak Magik Band przekształcił zwykłe wesele w niezapomniane SHOW | VIDEO
  7. Ten utwór zna cała Polska! Ponadczasowy przebój: grupy Bolter 'Daj mi tę noc' rozkochał w sobie wszystkich.
  8. Mamy to! Pamiętacie wielki HIT Marcina Millera BOYS "Wolność"?! Tak brzmi oryginał z 1991 roku!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie