2019-11-03T15:30:00+01:00 Konopia w najnowszym teledysku disco polo! Twórcy hitu "Milenka" zaskakują gorącą premierą! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/zespol-malibu-ze-swoja-smakowita-nowoscia-zatytulowana-slodka-jak-dzem-1572702294.jpg

Konopia w najnowszym teledysku disco polo! Twórcy hitu "Milenka" zaskakują gorącą premierą!

Redakcja , 03 Listopad 2019  15:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Konopia w najnowszym teledysku disco polo! Twórcy hitu "Milenka" zaskakują gorącą premierą!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Koniecznie sprawdźcie jak wygląda nowa propozycja!

Reklama

Panowie z formacji disco polo udowodnili, że nie cofną się przed niczym. W ich poprzednich teledyskach nie brakowało pięknych kobiet. Aczkolwiek nie ma wątpliwości, że największe zainteresowanie wzbudziły kozy.

Zobacz również: Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!

Zespół Malibu w branży disco polo jest doskonale wszystkim znany z takich utworów, jak „Księciunio” i oczywiście nie można pominąć hitu zatytułowanego „Milenka”. Teledysk do utworu ma już blisko 20 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Piosenka okazała się strzałem w dziesiątkę. 

Była jedną z częściej granych w największych stacjach radiowych, które mają to szczęście, że mogą sobie pozwolić na granie utworów z pogranicza muzyki tanecznej.

Kawałek pokochali nie tylko fani, ale również panowie, którzy latem dumnie wystawili swoje zimne łokcie przemierzając przez polskie wsie z oprawą muzyczną, w której główną role odegrała „Milenka”.

Sukces przeszedł najśmielsze oczekiwania samej formacji Malibu. W ostatnim czasie do sieci trafił ich naiwniacy teledysk do piosenki zatytułowanej „Słodka jak dżem”.

Utwór od pierwszych dźwięków wpada w ucho, a pomysłowy klip, za którego realizacje odpowiada Szfagier Filmuje dodaje smacznych wrażeń, które przenoszą odbiorcę w inny wymiar rzeczywistości. Ponadto w teledysku można dostrzec dziewczyny z formacji Energy Girls.

W nowym klipie formacji disco polo zobaczymy dużo szalonych rzeczy m.in. konopię hodowlaną. Czy to ukryty przekaz wokalistów disco polo?

Zobacz również: Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!

Koniecznie sprawdźcie nowość od zespołu Malibu!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wspólne nagranie Miłego Pana i Long & Junior robi furorę w sieci! To wykonanie przyprawia o dreszcze! | VIDEO
  2. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  3. To najpiękniejsza wokalistka disco polo?! Gwiazda zachwyca idealnym ciałem! Fani komentują zdjęcia cudownej Klaudii!
  4. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
  5. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
  6. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami