Reklama


Reklama

Koniec zespołu disco polo?! Wokalista zdecydował się na rozpoczęcie nowego projektu!

2020-05-03T18:20:00+02:00 Koniec zespołu disco polo?! Wokalista zdecydował się na rozpoczęcie nowego projektu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/czy-to-koniec-zespolu-gesek-1588440368.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Swoją decyzje o założeniu nowego zespołu tłumaczy tym, że chce się dalej rozwijać i tworzyć muzykę nie tylko rozrywkową (disco polo)

Reklama

Ważny komunikat pojawił się na oficjalnym kanale uwielbianego zespołu disco polo - Gesek w serwisie YouTube. Z ust Łukasza padły słowa, które mogą zwiastować koniec, ale i jednocześnie początek czegoś nowego.

Zobacz również: Zespół Soleo stworzył taneczny hit! Ten utwór na długo zapadnie w waszej pamięci!

Tytuł nagrania „Gesek - Ważny komunikat - co dalej z zespołem” z pewnością u wielu fanów wywołał stan bliski omdlenia. Na szczęście lider i wokalista formacji Gesek, w bardzo sprawny sposób sprostował powód nagrania i wyjaśnił swój cel. Okazało się, że Łukasz zdecydował się na rozpoczęcie zupełnie nowego projektu muzycznego - My Słowni.

Swoją decyzje o założeniu nowego zespołu tłumaczy tym, że chce się dalej rozwijać i tworzyć muzykę nie tylko rozrywkową (disco polo) ale również chce się skupić na twórczości, która będzie nakłaniać odbiorców do refleksji i myślenia.

Wokalista przyznał, że kawałki od zespołu My Słowni, będą skierowane w dużej mierze do osób, które pragną zatrzymać się na chwilę i przemyśleć swoje życie. Będzie to zupełnie coś odmiennego od twórczości, z jakiej dał się poznać artysta. Muzyka będzie z pogranicza pop, rock, reagge, a nawet folk.

Drugą istotną informacją jest fakt, iż Łukasz Gesek nie zamierza rezygnować z muzyki tanecznej i nadal będzie tworzyć dla fanów disco polo. Co więcej, już niedługo, dokładnie w czerwcu ukaże się najnowszy utwór od zespołu Gesek.

Na tę chwilę data premiery jest jeszcze nieznana, ale wiadomo, że piosenka będzie nosić tytuł „Szampana nalej mi”.

Zobacz również: Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!
  2. Gwiazdy disco polo mają dosyć! Artyści zdecydowali się opuścić kraj!
  3. Bliźniaczki z GOOGLEBOX w produkcji disco polo! Ten numer podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.