2020-05-03T18:20:00+02:00 Koniec zespołu disco polo?! Wokalista zdecydował się na rozpoczęcie nowego projektu! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/czy-to-koniec-zespolu-gesek-1588440368.jpg

Koniec zespołu disco polo?! Wokalista zdecydował się na rozpoczęcie nowego projektu!

Redakcja , 03 Maj 2020  18:20

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Koniec zespołu disco polo?! Wokalista zdecydował się na rozpoczęcie nowego projektu!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Swoją decyzje o założeniu nowego zespołu tłumaczy tym, że chce się dalej rozwijać i tworzyć muzykę nie tylko rozrywkową (disco polo)

Reklama

Ważny komunikat pojawił się na oficjalnym kanale uwielbianego zespołu disco polo - Gesek w serwisie YouTube. Z ust Łukasza padły słowa, które mogą zwiastować koniec, ale i jednocześnie początek czegoś nowego.

Zobacz również: Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!

Tytuł nagrania „Gesek - Ważny komunikat - co dalej z zespołem” z pewnością u wielu fanów wywołał stan bliski omdlenia. Na szczęście lider i wokalista formacji Gesek, w bardzo sprawny sposób sprostował powód nagrania i wyjaśnił swój cel. Okazało się, że Łukasz zdecydował się na rozpoczęcie zupełnie nowego projektu muzycznego - My Słowni.

Swoją decyzje o założeniu nowego zespołu tłumaczy tym, że chce się dalej rozwijać i tworzyć muzykę nie tylko rozrywkową (disco polo) ale również chce się skupić na twórczości, która będzie nakłaniać odbiorców do refleksji i myślenia.

Wokalista przyznał, że kawałki od zespołu My Słowni, będą skierowane w dużej mierze do osób, które pragną zatrzymać się na chwilę i przemyśleć swoje życie. Będzie to zupełnie coś odmiennego od twórczości, z jakiej dał się poznać artysta. Muzyka będzie z pogranicza pop, rock, reagge, a nawet folk.

Drugą istotną informacją jest fakt, iż Łukasz Gesek nie zamierza rezygnować z muzyki tanecznej i nadal będzie tworzyć dla fanów disco polo. Co więcej, już niedługo, dokładnie w czerwcu ukaże się najnowszy utwór od zespołu Gesek.

Na tę chwilę data premiery jest jeszcze nieznana, ale wiadomo, że piosenka będzie nosić tytuł „Szampana nalej mi”.

Zobacz również: Ta piosenka okaże się nowym hitem disco polo?! Taneczna premiera młodego artysty disco polo podbija sieć!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Prowokacja w disco polo?! Popularny wokalista zaskoczył fanów wyjątkową produkcją!
  2. Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!
  3. Gorące zdjecia Magdaleny Narożnej Piękni i Młodzi! Gwiazda disco polo zdjęła ubranie! Internauci zachwyceni!
  4. Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewali pieśni patriotyczne, religijne i biesiadne!
  5. Spore problemy zespołu Playboys! Pechowe zdarzenie uwielbianych gwiazdorów disco polo!
  6. Uwielbiany zespół disco polo powraca z nowym wokalistą! Artyści stworzyli hit, który mocno namieszał w sercach fanów!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami