2024-02-29T08:30:00+01:00 Koniec Ery Disco Polo w TVP? Wielkie zmiany! Zenon Martyniuk i i Marcin Miller nie wytrzymali! Artyści skomen Zaskakujące zmiany w TVP dotyczące muzyki disco polo! Reakcje gwiazd, w tym Zenona Martyniuka i Marcina Millera, na kontrowersyjną decyzję dyrekcji https://disco-polo.info/uploads/news/koniec-ery-disco-polo-w-tvp-wielkie-zmiany-zobaczcie-reakcja-zenona-martyniuka-i-marcina-millerajpg.jpg Disco-Polo.info

Koniec Ery Disco Polo w TVP? Wielkie zmiany! Zenon Martyniuk i i Marcin Miller nie wytrzymali! Artyści skomentowali sytuację!


Zaskakujące zmiany w TVP dotyczące muzyki disco polo! Reakcje gwiazd, w tym Zenona Martyniuka i Marcina Millera, na kontrowersyjną decyzję dyrekcji

Autor: Adam Begier, 29 Luty 2024  08:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Koniec Ery Disco Polo w TVP? Wielkie zmiany! Zenon Martyniuk i i Marcin Miller nie wytrzymali! Artyści skomentowali sytuację!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Czy Wapniaczka i Ten Gość ustalili właśnie 3 nowe rekordy? Czy ktoś ich pobije?
 2. Charytatywna Gala Disco Polo w Mirczu! Kto zagra 3 maja?
 3. Stworzyli hit na każde wesele?! Znani twórcy Magik Band i Romeo podbijają internet nowością "Szalone wesele"

  Disco polo, gatunek muzyczny, który przez lata budził skrajne emocje, stoi przed nowym wyzwaniem. Decyzja dyrekcji Telewizji Polskiej o usunięciu tego gatunku z anteny spotkała się z szerokim echem w środowisku artystycznym.

  Zmiany w TVP: Disco Polo na Ustach Wszystkich

  Tomasz Sygut, dyrektor generalny Telewizji Polskiej, w wywiadzie dla "Polityki", ogłosił, że muzyka disco polo znika z anteny publicznej. Jego zdaniem, kosztowne sylwestry z playbackiem są już przeszłością. Sygut zapowiada powrót do TVP wykonawców z różnych gatunków muzycznych, w tym kameralne koncerty.

  Tak drastyczna zmiana kierunku w polityce programowej stacji spotkała się z różnymi reakcjami. Wśród głosów artystów, szczególnie wyraziste były komentarze liderów znanych zespołów disco polo.

  Głosy z Branży DISCO POLO: Co na to Zenon Martyniuk i Marcin Miller?

  Zenon Martyniuk, niekwestionowana ikona disco polo, wyraził zdziwienie, dlaczego dyrektor TVP wymienił akurat jego nazwisko, podkreślając, że w TVP występowało wielu artystów disco polo. Mimo zmian w TVP, Martyniuk zapewnia, że jego koncerty nadal będą dostępne dla fanów, szczególnie na antenach Polsatu.

  Marcin Miller, lider zespołu Boys, również skomentował sytuację. Stwierdził, że jako artysta nie utożsamia się z żadną stacją telewizyjną czy grupą polityczną, podkreślając swoją długą obecność na scenie muzycznej. Miller wyraził również swoje rozczarowanie, uznając, że muzyka powinna łączyć, a nie dzielić.

  Dalsze Perspektywy Disco Polo

  Pomimo zmian w polityce programowej TVP, rynek disco polo nie zniknie. Artyści tego gatunku nadal mają swoich wiernych fanów i inne kanały dystrybucji swojej muzyki, w tym media społecznościowe. Zmiana ta może być również impulsem do dalszego rozwoju i poszukiwania nowych form ekspresji artystycznej.

  Decyzja TVP o usunięciu disco polo z anteny wywołała wiele dyskusji i emocji. Jest to znak, że muzyka tego gatunku nadal jest ważna dla wielu Polaków. Pozostaje obserwować, jakie kroki podejmą artyści oraz jak zmieni się polski rynek muzyczny w świetle tych wydarzeń.

  Źródło: onet.pl

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Dorota Gwiazdowska z MIG - najważniejsze informacje!
  2. Miliony wersów, miliony odtworzeń - Fenomen Dawida Narożnego! Zarobił krocie w 6 dni!
  3. Dżentelmeni disco polo Rozpalają YouTube! "Boska Latynoska" stanie się ulubionym hitem Polaków?!
  4. Ogień w disco polo?! Paulina Banaszek Z Energy Girls kusi fanów przezroczystą bluzką! To absolutny hit.
  5. Wiosenna gorączka disco polo w Scorpio! Skolim i Rezonans rozgrzeją Wnory Wiechy już 20 i 27 kwietnia!
  6. Grupa disco polo Capella porusza serca nowym hitem "O Tobie"! Podbiją tym listy przebojów?!
  7. Paktofonika w rytmach disco polo?! Nowa odsłona kultowego hitu "Jestem Bogiem" w sieci! TO już lekka przesada?
  8. Rezygnacja z wesela za 100 tys. zł – Oto co zrobiła Joanna i zaskoczyła wszystkich

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie