2022-11-06T19:25:00+01:00 Konflikt w małżeństwie Dawida Narożnego i Joanny?! Poszło o zdjęcia! Dawid Narożny przyznał się do pewnych nieporozumień w swoim małżeństwie https://disco-polo.info/uploads/news/konflikt-w-malzenstwie-dawida-naroznego-i-joanny-poszlo-o-zdjeciajpg.jpg Disco-Polo.info

Konflikt w małżeństwie Dawida Narożnego i Joanny?! Poszło o zdjęcia!


Dawid Narożny przyznał się do pewnych nieporozumień w swoim małżeństwie

Autor: Adam Begier, 06 Listopad 2022  19:25
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Konflikt w małżeństwie Dawida Narożnego i Joanny?! Poszło o zdjęcia!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!
 2. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
 3. Zaskakujące spotkanie gwiazd disco polo! Zespół Mig i Marcin Miller wystąpią w duecie?! Co na to fani?!

  Dawid Narożny to jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo. Przez wiele lat tworzył zespół Piękni i Młodzi, ale od dwóch realizuje swój solowy projekt! Ostatnio w sieci Narożny jest mocno aktywny w związku z tym pojawił się wpis, który pokazał konflikt w jego małżeństwie?

  Zobacz również: Bayer Full i Sławomir Świerzyński znów na topie z kultowym hitem "Szła dzieweczka do laseczka"| VIDEO

  Ostatnio o Dawidzie Narożnym jest bardzo głośno, a to za sprawą jego nowego singla pt. "Alkoholiczka". Piosenka, która porusza bardzo ważny problem w społeczeństwie fani powiązali z byłą żona Dawida. Teledysk dostępny na disco-polo.info przekroczył ponad 167 tysięcy wyświetleń i obecnie to jest najpopularniejszy utwór pochodzący z branży disco polo

  Szokujący wpis Dawid Narożnego! Poszło o zdjęcia!

  Od ponad półtora roku Dawid jest w związku małżeńskim z Joanną Narożą. Para tworzy fajny team w życiu prywatnym i zawodowym. Często udostępniają wspólne materiały w sieci. Dzięki czemu fani zawsze wiedzą co dzieje się u popularnego małżeństwa.

  Spora aktywność wokalisty w sieci gwarantuje sporo tematów do dyskusji. Ostatnio pojawił się wpis, który pokazał konflikt między Dawidem a Joanną? Jak się okazuje, zdjęcia wykonane przez Dawida nie nadają się w więkoszości do publikacji. Artysta się do nich nie przykłada?

  Żona jak zrobi sesje to każde zdjęcie wychodzi Za to Dawidek jak zrobi zdjęcie to każde jest w ruchu, rozmazane i w ogóle nie nadające się do użytku? Też tak macie ze swoimi drugimi połówkami?

  - napisał Dawid Narożny.

  Oczywiście wpis to forma żartu i między Joasią i Dawidem jest wszystko w porządku. Chociaż akurat to co napisał artysta disco polo na swoim fanpage jest prawdziwą sytuacją i często występuje związkach.

  Wy macie podobnie jak Dawid ze swoją drugą połówką? 


  Dawid Narożny - Alkoholiczka

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok



  Przeczytaj również:
  1. Ze sceny na ulicę! Gwiazdor disco polo Marek Żurobski walczył przed śmiercią o przetrwanie! Jego odejście pogrążyło fanów disco.
  2. Jacek Kurski powraca?! Disco polo powróci do TVP?
  3. HIT czy przesada?! Elektryczna Deskorolka – Prezent Marzeń na Komunię 2024!
  4. 4Ever powraca z hitem! „Kochanków Miałaś Wielu 2024” – premiera!
  5. Disco Polo Festiwal Gądecz 2024! Plejada największych gwiazd! Kto wystąpi, bilety - zdobądź pakiet VIP!
  6. To najpiękniejsza kobieta w disco? Joanna Narożna w oszałamiającej kreacji! Zobacz, jak żona Dawida Narożnego błyszczy na Instagramie!
  7. Prześwitujący materiał i koronka - Tak wokalistka disco polo zaskoczyła! Marta Konopla wygląda przepięknie!
  8. Wiosenna gorączka disco polo w Scorpio! Skolim i Rezonans rozgrzeją Wnory Wiechy już 20 i 27 kwietnia!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie