Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-30T07:15:00+02:00 Koncerty disco polo wracają? Piękni i Młodzi stanęli na scenie! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/koncerty-disco-polo-wracaja-gwiazdy-na-scenie-1590235301.jpg
Reklama

Koncerty disco polo wracają? Piękni i Młodzi stanęli na scenie!

Redakcja , 30 Maj 2020  07:15
Koncerty disco polo wracają? Piękni i Młodzi stanęli na scenie!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama

Artyści nie wytrzymali. Ich silna więź ze sceną wzięła górę. Magda wraz ze swoimi przystojnymi kolegami zorganizowała koncert

Reklama

Świat disco polo od kilku miesięcy zastygł. Gwiazdy musiały odnaleźć się w nowej rzeczywistości i znaleźć alternatywę dla sceny. Koncerty, które odbywały się do tej pory, były tylko częścią wirtualnej rzeczywistości.

Zobacz również: Lider grupy Bayer Full oskarżony o oszustwo? Artysta opublikował oświadczenie!

Brak publiczności doskwiera artystom najbardziej, w końcu kontakt z odbiorcą to ogromna część i największa przyjemność w ich pracy. Sytuacja na rynku wciąż jest niejasna i nikt nie jest w stanie stwierdzić, kiedy branża odmrozi się w 100%. Piękni i Młodzi, to zespół, który na rynku disco polo zrobił już bardzo wiele.

Na pewno nie są to gwiazdy jednej piosenki...kilka ich produkcji na pamięć zna miliony Polaków. Artyści nie wytrzymali. Ich silna więź ze sceną wzięła górę. Magda wraz ze swoimi przystojnymi kolegami zorganizowała koncert w swoim ogrodzie. Całe wydarzenie zostało zapisane na instagramie niezwykle popularnej wokalistki.

Formacji towarzyszyły kamery i kilku realizatorów. Cały projekt został zainicjowany prawdopodobnie przez telewizję Polo Tv, ponieważ kątem oka udało nam się także dostrzec Macieja Smolińskiego, prezentera tej stacji. Szczerze przyznamy, że łza zakręciła się nam w oku widząc Pięknych i Młodych szalejących na scenie w plenerze.

Charyzma Magdy i przebojowość chłopaków powróciły do naszych serc przy okazji tego występu.

Zobacz również: To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!
  2. To będzie nowy hit disco polo?! Wpada w ucho z premierą!
  3. Historyczny moment w świecie disco polo! Opadną Wam szczęki po wysłuchaniu tej nowości!
  4. Romantyczna nowość disco polo skrada serca fanów. Tego numeru nie można przegapić!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej