O Gwiazdach

Kolejny sławny lektor czyta teksty związane z disco polo!

Kolejny sławny lektor czyta teksty związane z disco polo!
Dodaj nas do ulubionych w Google
Zgłoś błąd

Tym razem Jarosław Łukomski, lektor znany m.in. z czytania Robocopa czy Szklanych pułapek podjął się zadania od Mateusza Jędrasia. Zobaczcie!

Reklama

To już kolejny wpis związany z czytaniem przez lektorów znanych przebojów muzycznych. Nie bez przyczyny publikujemy go na Disco-Polo.info.

Reklama

Przedmiotem kolejnego filmu Mateusza Jędrasia były piosenki Sławomira – Artysty znanego z takich utworów jak „Miłość w Zakopanem” czy „Megiera”. Jarosław Łukomski, jeden z najbardziej znanych polskich lektorów wcielił się w rolę rozrywkowego narratora dzieł Sławomira, komentując przy okazji teksty i dzieląc się swoją opinią na ten temat. Było zabawnie, nietuzinkowo i z pewnością oryginalnie. Sprawdźcie sami.

Zalecamy obejrzeć z zamkniętymi oczami, uwierzcie, dodatkowy efekt gwarantowany!

Oglądaj
HIT LATA 2026 Wybierz z nami przebój lata. Sto nominowanych utworów, głosowanie do 25 września. Zagłosuj
Oceń artykuł Bądź pierwszy!
Zobacz TOP 20 disco polo
Data publikacji:
Autor:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku. Publikuje również wybranie artykuły na Onet.pl oraz WP.pl
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
Udostępnij: