Reklama


Reklama

Kolejny, obowiązkowy hit na weselnych playlistach? Posłuchajcie najnowszej produkcji Emaill!

2020-10-12T16:25:00+02:00 Kolejny, obowiązkowy hit na weselnych playlistach? Posłuchajcie najnowszej produkcji Emaill! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/czy-to-bedzie-kolejny-obowiazkowy-hit-na-weselnych-playlistach-goraca-premiera-disco-polo-1601753021.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wszystkim swoim fanom uczynili niesamowitą przyjemność i przygotowali energiczny i bardzo taneczny kawałek „Hej wesele”.

Reklama

Świat disco polo nigdy nie zasypia. Stale coś się dzieje, nie ma tu czasu na nudę i bezczynność! Artyści bez wytchnienia pracują w pocie czoła, aby stworzyć utwory, które fani zapamiętają do końca życia. Ten zespół stworzył utwór, który obowiązkowo słyszeć będziemy na weselach!

Zobacz również: Dawid Narożny zaskoczony w łóżku! Joanna uszczęśliwiła gwiazdora disco polo!

Grupa E-maill, to utalentowany zespół disco polo. Znacie ich z kawałków takich jak: „Ciebie chcę”, „Fiesta latina”, „Zakochałem się” czy „Złotowłosa”. Wszystkim swoim fanom uczynili niesamowitą przyjemność i przygotowali energiczny i bardzo taneczny kawałek „Hej wesele”. Nie mamy wątpliwości, że niebawem słyszeć go będziemy nie tylko podczas zabaw weselnych, ale i na innych imprezach tanecznych.

Cały utwór stworzony jest w weselnym klimacie. Aranżacja jest bardzo skoczna i od pierwszych nut zaprasza na parkiet. Tekst kawałka opowiada o weselnej zabawie, a klip świetnie ją obrazuje. Nic dodać, nic ująć. Artyści w świetny sposób pokazali, że nawet pandemia nie powstrzyma ich od tworzenia przebojów, a imprezy typu wesela bardzo na tym korzystają! Gdy już będą odbywać się w normalnych dla wszystkich warunkach, to goście nie będą schodzić z parkietu słysząc takie fantastyczne przeboje!

Poniżej zostawiamy link do utworu i zapraszamy do wspólnego odsłuchu!

Zobacz również: Uwielbiana formacja Daj to Głośniej sieje spustoszenie wśród YouTube’owych konkurentów! Nowość pt. "Ochotę mam" podbiją sieć?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. O krok od mega wpadki! Prześliczna gwiazda disco polo pokazała odrobinę za dużo?!
  2. Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!
  3. Cudowne chwile w życiu wokalisty disco polo! Artysta otrzymał wzruszający prezent!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.