Reklama


Reklama

Kolejny koncert disco polo w czasie pandemii? Zespół nie wytrzymał!

2020-06-03T11:35:00+02:00 Kolejny koncert disco polo w czasie pandemii? Zespół nie wytrzymał! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/kolejny-koncert-disco-polo-w-czasie-pandemii-zespol-nie-wytrzymal-1590265485.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/playboooys
Reklama


Życie gwiazd

Z biegiem dni, tygodni, a w końcu miesięcy, okazało się, że tęsknota za występami scenicznymi narasta

Reklama

Muzyczne wydarzenia ze świata disco polo w związku ze stanem epidemii, łapią długi oddech. Na początku wydanego zakazu, niektórzy artyści, być może ucieszyli się z przymusowego odpoczynku.

Zobacz również: Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!

Z biegiem dni, tygodni, a w końcu miesięcy, okazało się, że tęsknota za występami scenicznymi narasta, a ciche wołanie serc fanów i wykonawców o poprawę sytuacji, przerodziło się w głośny krzyk niemalże rozpaczy. Chęć obejrzenia, usłyszenia i zagrania koncertu jest ogromna.

Zespół Playboys opublikował zdjęcie, na którym pozuje w koncertowej scenerii na świeżym powietrzu. Bez udziału publiczności i z zielenią w tle. Nie jest to wynikiem chorobliwego dążenia do zagrania na upragnionym evencie. Ta poza wynika z realizacji nagrań zainicjowanych przez telewizję Polo Tv.

Szczegółów na pewno dowiemy się po publikacji, ale na dzień dzisiejszy niezmiernie miło jest nam zobaczyć całą formację w takim układzie. Na zdjęciu widać, że panowie są bardzo zdeterminowani i pełni energii, która wypełniła ich organizmy ponad wyznaczony poziom maksimum.

Czekamy, aż te energiczne pokłady będą miały w końcu okazję dać upust swojej niezwykłej mocy.

Zobacz również: Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!
  2. Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!
  3. Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.