2021-09-18T17:05:00+02:00 Kolejne zmiany! Wokalistki disco polo Topky zaprezentowały nowego członka zespołu! Kim jest tajemniczy mę https://disco-polo.info/uploads/news/kolejne-zmiany-piekne-topky-zaprezentowaly-nowego-czlonka-zespolu-szykuja-sie-niezapomniane-koncerty-disco-polojpg.jpg

Kolejne zmiany! Wokalistki disco polo Topky zaprezentowały nowego członka zespołu! Kim jest tajemniczy mężczyzna?!

Redakcja , 18 Wrzesień 2021  17:05

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Kolejne zmiany! Wokalistki disco polo Topky zaprezentowały nowego członka zespołu! Kim jest tajemniczy mężczyzna?!
Źródło zdjęć: facebook.com/topkyofficial

Piękne Topky powiększyły skład! Gwiazdy disco polo przedstawiły nowego członka! Kim jest tajemniczy mężczyzna

Reklama

Urocze wokalistki przedstawiły w mediach społecznościowych nowego członka zespołu, który będzie w nim pełnił bardzo odpowiedzialną funkcję!

Zobacz również: Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi trafiła do kliniki! Gwiazda disco polo poddała się skomplikowanemu zabiegowi!

W życiu każdego człowieka zmiany są nieuniknione. Popularne wokalistki disco polo postanowiły pójść pod prąd i zacząć wszystko od początku!

Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz to byłe wokalistki popularnego zespołu Top Girls. Dziewczyny swoją decyzją o rozstaniu z macierzystą formacją zaszokowały całą branżę disco polo. Na szczęście szybko okazało się, że dziewczyny nie mają zamiaru kończyć ze śpiewaniem. Artystki założyły nowy projekt o nazwie “Topky”, który już zaczyna odnosić pierwsze sukcesy!

Reklama

Gwiazdy disco polo zaprezentowały niedawno swój debiutancki kawałek o tytule “Szpile”, który na YouTube zanotował już ponad 600 tys. wyświetleń! Spore zainteresowanie nową piosenką “Topek” spowodowało, że utwór znalazł się na piątym miejscu na karcie na czasie w kategorii muzyka. Tak udany początek wróży dobre prognozy na przyszłość!

Topky już myślą o szybkim powrocie na scenę. Urocze wokalistki przedstawiły w mediach społecznościowych nowego członka zespołu, który będzie w nim pełnił bardzo odpowiedzialną funkcję!

Do dziewczyn dołączył przystojny Dj KrisVazz, który będzie odpowiedzialny za stronę muzyczną koncertów Topek. W takim oto składzie gwiazdy disco polo już niedługo ruszą na podbój wszystkich scen w Polsce!

Reklama

Wielbiciele talentu dziewczyn ciepło przyjęli informację o nowym członku ich zespołu.

“Super jest moc”

“2 ślicznoty i przystojniacha”

“Super ekipa”

Topky już nie mogą doczekać się spotkań ze swoimi sympatykami. Angelika i Paula zapewniają, że ich koncerty to będzie naprawdę niezapomniane show, które w pamięci fanów zostanie na długie lata!

Zobacz również: Magda Narożna miała wypadek. Wokalistkę grupy Piękni i Młodzi czeka długa rehabilitacja!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Topky - Szpile
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!
  2. Śliczna gwiazda disco polo odsłoniła ponętne kształty! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi!
  3. Znana wokalistka disco polo kilka dni temu urodziła syna! Zobaczcie wzruszające zdjęcie!
  4. Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?
  5. Popularny wokalista disco polo rozgrzał swoje fanki! Gorące komentarze pod zdjęciem!
  6. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
  7. Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!
  8. Magda Narożna miała wypadek. Wokalistkę grupy Piękni i Młodzi czeka długa rehabilitacja!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami