Reklama


Reklama

Kolejne narodziny! Znany wokalista disco polo został ojcem!

2020-02-12T18:17:00+01:00 Kolejne narodziny! Znany wokalista disco polo został ojcem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/piekny-czas-w-zyciu-wokalisty-lukasza-urbaniaka-1581438465.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/LukaszLiftUrbaniak
Reklama


Życie gwiazd

Świat disco polo znowu się powiększył. Wokalista, Łukasz Urbaniak działający w branży pod pseudonimem artystycznym Lift niedawno został ojcem

Reklama

2020 rok zaczął się bardzo wyjątkowo. Świat disco polo znowu się powiększył. Wokalista, Łukasz Urbaniak działający w branży pod pseudonimem artystycznym Lift niedawno został ojcem.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!

Ta chwila na dobre zostanie w pamięci wokalisty Lift. Narodziny dziecka zmieniają życie o 180 stopni. Wokalista formacji Lift nie może wyjść z podziwu.

Na Facebooku radości z narodzin Nikodema nie kryli również koledzy i rodzina Łukasza Urbaniaka. O narodzinach wspomniał również były klub piłkarski Łukasza. - Dziś w nocy na świat przyszedł kolejny młody MKS-iak. Nikodem to syn Łukasza i Patrycji Urbaniak. Łukasz występował w naszym klubie na pozycji napastnika blisko 2,5 roku temu. Mimo tego że Łukasz w tym momencie nie występuje w barwach MKS-u często, jeśli tylko jest okazja wspiera naszą ekipę na trybunach. Dlatego zdrówka, niech mały rośnie. Gratulacje! 

My oczywiście w imieniu całej redakcji przyłączamy się do gratulacji i życzymy Nikodemowi Urbaniakowi przede wszystkim dużo zdrowia. Może narodziny dziecka natkną Łukasza na piosenka dla swojego synka?

To byłoby z pewnością coś wyjątkowego!

Zobacz również: Ta gwiazda disco polo nie wstydzi się nagości. Ostrzegamy ciężko oderwać wzrok od jej ponętnego ciała!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Padła rekordowa suma w disco polo! Ten zespół stanowi o sile branży.
  2. Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"
  3. Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.