Reklama


Reklama

Klubowa premiera od zespołu Bayera! Będzie zaskoczeni nowością!

2019-03-10T10:30:00+01:00 Klubowa premiera od zespołu Bayera! Będzie zaskoczeni nowością! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/klubowa-premiera-od-zespolu-bayera-bedzie-zaskoczeni-nowoscia-1551810551.jpg

ReklamaReklama


Premiera

Zaskakująca premiera od grupy Bayera!

Reklama

Bayera to jeden z najzdolniejszych zespołów w świecie disco polo. Ostatnie kilka miesięcy to bardzo dobra czas dla Radka oraz wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu grupy disco polo.

Młody, zdolny wokalista disco polo cały czas ciężko pracuje i przygotowuje niespodzianki dla swoich fanów. Tym razem jest to gorąca, klubowa premiera utworu pt. "Wyjątkowa miłość".

Zobacz również: Pasja Pauli Karpowicz (Top Girls) wprawia w osłupienie i zachwyt wszystkich fanów disco polo!

Za nową wersję odpowiada znany producent disco polo Dj Sequence. Jak to zwykle bywa w przypadku Kamila klimat klubowy jest dominujący w jego produkcji.

Posłuchajcie koniecznie całości.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Miasto z kamieni nowym hitem disco polo?! Fani zachwyceni premierą grupy Beat Magic!
  2. Okradziono popularne gwiazdy muzyki disco polo! Reakcja jest natychmiastowa!
  3. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.